Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Panasonic Lumix DMC-FZ1000 - EUROPEJSKI ZAAWANSOWANY APARAT KOMPAKTOWY 2014–2015 (EISA)

 

 Panasonic LUMIX DMC-FZ1000

Aparat dostępny u nas w sklepie.

 

Filmowanie w 4K QFHD – żywy, realistyczny ruch

Wyróżnikiem DMC-FZ1000EP jest możliwość filmowania w jakości 4K – naturalny obraz w wysokiej rozdzielczości i płynnym ruchu. Realistyczne otoczenie nagrań audio z opcjonalnym mikrofonem stereo/shotgun (DMW-MS2) z możliwością dostosowania charakterystycznych dźwięków, które będą odpowiednie do sytuacji. Dla zwiększenia wszechstronności przejdź do trybu manualnego w Creative Video i zapisuj video w full HD z szybkością 120 fps tworząc obraz w „zwolnionym tempie”. Rejestrując video w 4K używaj kart UHS Speed Class 3.

Główne cechy:

  • Doświadcz jedynej w swoim rodzaju fotografii hybrydowej w 4K QFHD/HD
  • Wideo 30p w 4K QFHD z hybrydowymi ujęciami o rozdzielczości 8MP
  • Duża, 1-calowa matryca 20.1MP MOS dla wygodnego kontrolowania braku ostrości
  • Jasny obiektyw Leica DC pokrywający zakres ogniskowych 25-400mm przy świetle F2.8-4.0
  • Ultra- szybka technologia fokusu LUMIX DFD
  • Zintegrowane Wi-Fi na smartfonie umożliwiające zdalne sterowanie

Hybrydowa fotografia w rozdzielczości 8MP z wideo w 4K

Aparat DMC-FZ1000 oferuje funkcje nagrywania video w rozdzielczości 4K (QFHD 4K: 3840x2160, 30 fps w MP4) z możliwością przejścia z video do zdjęć. Dodatkowo, aparat umożliwia wycinanie zdjęć w jakości 8MP z zarejestrowanego materiału video w rozdzielczości 4K

Jasny obiektyw Leica DC – F2.8-4.0  25-400mm

Specjalnie do aparatu DMC-FZ1000 został stworzony obiektyw LEICA DC VARIO-ELMARIT z 16-krotnym zoomem optycznym. Jasna przysłona f/2.8-4.0 pozwala robić zdjęcia w powiększeniu bez typowego efektu rozmazania. Utwórz 11 grup z 15 elementów, włącznie z 4 obiektywami ED, 5 obiektywami asferycznymi z 8 asferycznymi powierzchniami, co pozwala osiągnąć wysoką jakość MTF (ang. Modulation  Transfer Function). Zastosowanie przez firmę Panasonic technologii odlewanych w szkle soczewek asferycznych umożliwia uzyskanie wspaniałej, płynnej ostrości z niewidocznymi liniami na krawędziach.

5-osiowa korekcja / Korekcja pochylenia

Hybrydowa 5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu (ang. HYBRID O.I.S.) umożliwia pozbawione drgań nagrywanie filmów.  Zapewnia 5 ruchów: poziomo, pionowo, obrót wg osi, obrót w poziomie, obrót w pionie. Funkcja Level Shot wykrywa linie poziomą i zachowuje ją nawet wtedy, gdy aparat jest pochylony – nagrania są zawsze płynne i ostre.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE