Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Panasonic HX-A1ME - Ubierz się w przygodę

 

Wytrzymała, ultrakompatkowa kamera do noszenia HX-A1 zaprojektowana została do pracy w ekstremalnych warunkach, by mogła towarzyszyć Ci w Twoich eskapadach. Czy to podczas tropienia zwierzyny w mrocznym lesie, czy też podczas zawodów sportowych, HX-A1 uchwyci wszystkie najlepsze momenty Twoich przygód. 

Lekka i ultrakompaktowa
Pomimo ultrakompaktowego i lekkiego korpusu (ok. 45 g), HX-A1 to urządzenie zaprojektowane do działania w trudnych warunkach.
Dzięki oryginalnemu, cylindrycznemu kształtowi, kamerę tę można nosić na wiele różnych sposobów, idealnie dostosowując się do różnych środowisk i warunków zdjęciowych.

  

Idealny wybór w każdym środowisku
● Nagrywanie w wodzie do głębokości 1,5 m bez dodatkowej obudowy (zgodnie z IPX8)
● Odporność na wstrząsy i upadki do 1,5 m (zgodnie z metodą MIL-STD810F 516.5-Shock)
● Nagrywanie w zakurzonym i piaszczystym środowisku (zgodnie z IP6X)
● Gotowość do pracy w temperaturze do -10 stopni

Niech ciemność nie stoi na przeszkodzi
Dzięki użyciu dostępnych na rynku lamp podczerwonych oraz Glasscover (tryb nocny), nawet w ciemności nie przegapisz żadnych szczegółów, takich jak nocna zwierzyna w głębi lasu. Niewielkie rozmiary i waga kamery sprawią, że odczujesz jedynie wagę lampy czołowej.

  

Sprawdź widok dzięki łączności Wi-Fi®
Przy pomocy aplikacji Panasonic Image możesz     sprawdzić na smartfonie lub tablecie, czy udało Ci   się uchwycić obraz pod idealnym kątem oraz   przesłać obrazy bezpośrednio do witryny   internetowej

 

Funkcja kamery pomocniczej lub internetowej
“Wireless Twin Camera”
Użyj HX-A1 jako kamery pomocniczej

Połącz się przez Wi-FI z dowolną kamerą cyfrową Panasonic (model z roku 2015 lub nowszy), by skorzystać z funkcji podglądu oraz nagrywania łączonego w oknie pomocniczym podczas rejestrowania obrazu wyświetlanego w oknie głównym kamery cyfrowej. Uwolnij swoją kreatywność, zestawiając w jednym filmie różne obiekty, lub uchwyć ten sam obiekt z różnych kątów widzenia, by nadać filmom swój unikatowy styl.

  

Wideo w zwolnionym tempie
Kamera HX-A1 zapisuje wszystkie detale, nawet podczas nagrywania dynamicznych scen. W rozdzielczości 1280x720 pikseli kamera nagrywa 60 klatek na sekundę (dwukrotna prędkość), natomiast w 848x480 – aż 120 klatek na sekundę (czterokrotna prędkość).

 

Nagrywanie w pętli
Podczas nagrywania przez dłużej niż godzinę w trybie nagrywania w pętli zachowywane są najnowsze ujęcia, podczas gdy starsze są usuwane. Kamera nagrywa w płynny sposób, zarządzając nagraniem w dwuminutowych segmentach
.

  

  Zdjęcie Kamera Panasonic HX-A1 czarna

Kamera Panasonic HX-A1 czarna
Cena :
989zł

Zdjęcie Kamera Panasonic HX-A1 pomarańczowa

Kamera Panasonic HX-A1 pomarańczowa

Cena : 989zł

Akcesoria

Zdjęcie Rozszerzony akumulator VW-BTA1Zdjęcie Uchwyt na pasek VW-SAA1

Rozszerzony akumulator VW-BTA1                     Uchwyt na pasek VW-SAA1

Zdjęcie Osłona przeciwwietrzna VW-WJA100

Osłona przeciwwietrzna VW-WJA100

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE