Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Panasonic HC-X1000 - zapowiedź aktualizacji oprogramowania

Zdjęcie Panasonic HC-X1000

Uaktualnienie oprogramowania V1.2 kamery X1000 do wersji V1.21 usuwa:
- błąd w postaci komunikatu "Nieprawidłowa karta"; "Proszę sprawdzić szybkość karty", w przypadku korzystania z niektórych kart UHS S, nawet tych kompatybilnych z kamerą


Nowa aktualizacji, będzie dostępna do pobrania od 23 marca 2015 na stronie producenta

Super promocja 4K

Nowa kamera Panasonic HC-X1000, jest pierwszą kamera typu prosumer, umożliwiającą nagrywanie na karcie SD obrazów wideo w rozdzielczości 4K 60p/50p. Model HC-X1000 został wyposażony w obiektyw LEICA Dicomar wraz z najnowszymsensorem BSI oraz mechanizmem Crystal Engine Pro 4K. Rejestruje on realistyczne obrazy w rozdzielczości Ultra HD 4K. Ponadto w kompaktowej obudowie kamery mieści się szeroki wybór profesjonalnych funkcji i parametrów oraz 20-krotny zoom optyczny.

- Najwyższa jakość rejestrowanego obrazu
Kompaktowa kamera HS-X1000 umożliwia nagrywanie Ultra HD 4K i została wyposażona w 1/2.3-calowy 8MP sensor BSI. Ten nietypowy sensor pozwala na osiągniecie profesjonalnych rezultatów w UHD i FHD – od najmniejszych szczegółów i bez zakłóceń.
*4K 3840 x 2160 oraz Cinema 4K 4096 x 2160 


-Nagrywanie w ruchu w 4K Ultra HD
Ta niezwykle poręczna i wieloformatowa kamera jest idealna do rejestrowania programów dokumentalnych, sportowych i innych wydarzeń. Nagrywa w standardach 4K, Cinema 4K oraz Full HD dając obrazy 30-, 60- i 24-klatkowe.
W rozdzielczości 4K o prędkości 60-klatkowej kamera HC-X1000 uchwyci niezwykły, rzeczywisty obraz. Przy prędkości 60p/50p, współczynnik klatek na sekundę podwaja informacje 30pdla uzyskania płynniejszego ruchu.

- Różnorodność formatów i wysoka przepływność
HC-X1000 jest niedościgniona w wielu przypadkach dzięki obsłudze wielu formatów i wysokiej przepływności. Szybką i prostą edycję umożliwiają formaty AVCHD, MOV i MP4. Kompresja ALL Intra daje maksymalną przepływność 200Mbps pozwalając stworzyć obrazy o najwyższej jakości.

- 2-kanałowe gniazdo XLR
Zapis dźwięki z mikrofonów zewnętrznych i nagrywanie liniowe są możliwe dzięki 2-kanałowym gniazdom XLR. Ponadto, zasilanie phantom +48V umożliwia korzystnie z wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu do rejestracji dźwięku.
- Obiektyw Leica Dicomar i 20-krotny zoom optyczny
Kamera HC-X1000 posiada 20-krotny zoom optyczny oraz 4 zespoły oddzielnie napędzanych obiektywów Leica Dicomar. Wszelkie niuanse i subtelne cieniowanie są zachowane. Niezwykła wydajność obiektywu w kompaktowej kamerze mieści szeroki zakres profesjonalnych funkcji i parametrów.
- Filtry ND
Filtry ND wbudowane w obiektyw – 1/4, 1/16, 1/64 lub OFF – pozwalają na regulację ilości padającego światła w zależności od warunków. Możliwe jest fotografowanie przy długim czasie naświetlenia w jasnym świetle dziennym. W pełni otwarta przysłona umożliwia osiągnięcie wysokiej rozdzielczości i małej głębi ostrości.
- Trzy ręcznie regulowane pierścienie
By sprostać profesjonalnym wymaganiom urządzenie zostało wyposażone w pierścień regulacji fokusu, zoomu i przysłony.
- Pierścień z diodami LED
Aby rejestrowanie obrazu było płynne, kamera HC-X1000 posiada pierścień z diodami LED wskazującymi na trwający proces nagrywania. Diody mogą być włączone i wyłączone.
- Duża prędkość i precyzja AF
Osiągając częstotliwość napędu AF 60Hz udoskonalone zostają m.in. prędkość fokusu, stabilizacja oraz ścieżka.
- Nieporuszone zdjęcia zawsze i wszędzie
- stabilizator Power O.I.S. do 4K – wbudowane sensory żyroskopowe wykrywają drżenie rąk do 4,000x/sek, aby obiektyw mógł zniwelować i poprawić efekt. Obraz pozostaje ostry nawet z 20-krotnym zoomem i w rozdzielczości 4K.
- stabilizator 5-osiowy Hybrid O.I.S.+ tylko do Full HD – Hybrid O.I.S. zawiera 5-osiową korektę, by zlikwidować rozmycie z szerokiego kąta do zoomu i uzyskać ostry i jasny obraz w każdej sytuacji.
- Tryb nocny – 0 luks
Ujęcia na HC-X1000 są ostre i szczegółowe, nawet wykonywane nocą (0 luks) – posłużą do tego promienie podczerwone i lampki IR-LED
- Wi-Fi w NFC
- zdalne robienie ujęć – zdalne sterowanie i monitorowanie w czasie realnym ze smartfona lub tableta dzięki aplikacji Panasonic Image App.
- łączność NFC jednym dotykiem – natychmiastowe zsynchronizowanie urządzenia mobilnego z HC-X100) za pomoc jednego dotknięcia
- łączność kodami QR – dotyczy urządzeń, które nie są kompatybilne się z NFC; wystarczy zeskanować kod QR załączony z kamerą
- Wyświetlanie histogramu – upewnienie się odnośnie wybranych ustawień; graf wskazuje poziom jasności na poziomej osi oraz rozpiętość pikseli na pionowej osi
- Wzór zebry obrazu kontrolnego – gdy należy ustawić jasność lub naświetlenie, wyłącznie jasne obszary są oznaczone pasami na wizjerze i LCD
- Pasek kolorów – ustawienie odpowiednich kolorów; stanowi zaletę podczas edytowania, pasek występować podczas rejestrowania
- Dostosowanie obrazu – uzyskanie naturalnych kolorów i subtelnych niuansów jest możliwe ustawiając odpowiedni kontrast, poziom chromatyczności, naświetlenie, ostrość, itp.
- Funkcja focus peaking - wyświetlana w wybranym kolorze do manualnego ogniskowania
- Zwiększenie fokusa – proste w ustawieniu powiększenie nawet 10-krotne
- Edytowanie materiału wideo w 4K – przytnij kompozycję kadru i wybierz idealne ujęcie, a także przybliżenie do 200% przy zachowaniu jakości HD. Dodatkowe opcje to panoramowanie, pochylanie i stabilizowanie obrazu

Zdjęcie Panasonic HC-X1000

Kamera dostępna w ofercie naszego sklepu.

Cena : 12999zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE