Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Panasonic HC-X1000 - aktualizacja firmware ver. 1.2

Aktualizacja oprogramowania daje możliwość nagrywania w formacie: 4K-MOV oraz MOV i MP4 w trybie Full-HD 60i/50i 50 Mb/s. Dodano również funkcję regulacji redukcji szumów.

Nowa wersja oprogramowania do kamery dostępna jest na stronie producenta.

 

Zdjęcie Panasonic HC-X1000

Kamera Panasonic HC-X1000 dostępna w ofercie sklepu

Cena: 12999zł

Nowa kamera Panasonic HC-X1000, jest  pierwszą kamera typu prosumer, umożliwiającą nagrywanie na karcie SD obrazów wideo w rozdzielczości 4K 60p/50p. Model HC-X1000 został wyposażony w obiektyw LEICA Dicomar wraz z najnowszymsensorem BSI oraz mechanizmem Crystal Engine Pro 4K. Rejestruje on realistyczne obrazy w rozdzielczości Ultra HD 4K. Ponadto w kompaktowej obudowie kamery mieści się szeroki wybór profesjonalnych funkcji i parametrów oraz 20-krotny zoom optyczny.

Najwyższa jakość rejestrowanego obrazu

Kompaktowa kamera HS-X1000 umożliwia nagrywanie Ultra HD 4K i została wyposażona w 1/2.3-calowy 8MP sensor BSI. Ten nietypowy sensor pozwala na osiągniecie profesjonalnych rezultatów w UHD i FHD – od najmniejszych szczegółów i bez zakłóceń.

*4K 3840 x 2160 oraz Cinema 4K 4096 x 2160

 Kup kamerę 4K firmy Panasonic HC-X1000 w firmie Beiks i odbierz 1000 złotych na dowolne akcesoria

 

  

 

 

-Nagrywanie w ruchu w 4K Ultra HD

Ta niezwykle poręczna i wieloformatowa kamera jest idealna do rejestrowania programów dokumentalnych, sportowych i innych wydarzeń. Nagrywa w standardach 4K, Cinema 4K oraz Full HD dając obrazy 30-, 60- i 24-klatkowe.

W rozdzielczości 4K o prędkości 60-klatkowej kamera HC-X1000 uchwyci niezwykły, rzeczywisty obraz. Przy prędkości 60p/50p, współczynnik klatek na sekundę podwaja informacje 30pdla uzyskania płynniejszego ruchu.

- Różnorodność formatów i wysoka przepływność

HC-X1000 jest niedościgniona w wielu przypadkach dzięki obsłudze wielu formatów i wysokiej przepływności.  Szybką i prostą edycję umożliwiają formaty AVCHD, MOV i MP4. Kompresja ALL Intra daje maksymalną przepływność 200Mbps pozwalając stworzyć obrazy o najwyższej jakości.

- 2-kanałowe gniazdo XLR

Zapis dźwięki z mikrofonów zewnętrznych i nagrywanie liniowe są możliwe dzięki 2-kanałowym gniazdom XLR. Ponadto, zasilanie phantom +48V umożliwia korzystnie z wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu do rejestracji dźwięku.

- Obiektyw Leica Dicomar i 20-krotny zoom optyczny

Kamera HC-X1000 posiada 20-krotny zoom optyczny oraz 4 zespoły oddzielnie napędzanych obiektywów Leica Dicomar. Wszelkie niuanse i subtelne cieniowanie są zachowane. Niezwykła wydajność obiektywu w kompaktowej kamerze mieści szeroki zakres profesjonalnych funkcji i parametrów.

- Filtry ND

Filtry ND wbudowane w obiektyw – 1/4, 1/16, 1/64 lub OFF – pozwalają na regulację ilości padającego światła w zależności od warunków. Możliwe jest fotografowanie przy długim czasie naświetlenia w jasnym świetle dziennym. W pełni otwarta przysłona umożliwia osiągnięcie wysokiej rozdzielczości i małej głębi ostrości.

- Trzy ręcznie regulowane pierścienie

By sprostać profesjonalnym wymaganiom urządzenie zostało wyposażone w pierścień regulacji fokusu, zoomu i przysłony.

- Pierścień z diodami LED

Aby rejestrowanie obrazu było płynne, kamera HC-X1000 posiada pierścień z diodami LED wskazującymi na trwający proces nagrywania.  Diody mogą być włączone i wyłączone.

- Duża prędkość i precyzja AF

Osiągając częstotliwość napędu AF 60Hz udoskonalone zostają m.in. prędkość fokusu, stabilizacja oraz ścieżka.

- Nieporuszone zdjęcia zawsze i wszędzie

- stabilizator Power O.I.S. do 4K – wbudowane sensory żyroskopowe wykrywają drżenie rąk do 4,000x/sek, aby obiektyw mógł zniwelować i poprawić efekt. Obraz pozostaje ostry nawet z 20-krotnym zoomem i w rozdzielczości 4K.

- stabilizator 5-osiowy Hybrid O.I.S.+ tylko do Full HD – Hybrid O.I.S. zawiera 5-osiową korektę, by zlikwidować rozmycie z szerokiego kąta do zoomu i uzyskać ostry i jasny obraz w każdej sytuacji.

- Tryb nocny – 0 luks

Ujęcia na HC-X1000 są ostre i szczegółowe, nawet wykonywane nocą (0 luks) – posłużą do tego promienie podczerwone i lampki IR-LED

- Wi-Fi w NFC

- zdalne robienie ujęć – zdalne sterowanie i monitorowanie w czasie realnym ze smartfona lub tableta dzięki aplikacji Panasonic Image App.

- łączność NFC jednym dotykiem – natychmiastowe zsynchronizowanie urządzenia mobilnego z HC-X100) za pomoc jednego dotknięcia

- łączność kodami QR – dotyczy urządzeń, które nie są kompatybilne się z NFC; wystarczy zeskanować kod QR załączony z kamerą

- Wyświetlanie histogramu – upewnienie się odnośnie wybranych ustawień; graf wskazuje poziom jasności na poziomej osi oraz rozpiętość pikseli na pionowej osi

Wzór zebry obrazu kontrolnego – gdy należy ustawić jasność  lub naświetlenie, wyłącznie jasne obszary są oznaczone pasami na wizjerze i LCD

- Pasek kolorów – ustawienie odpowiednich kolorów; stanowi zaletę podczas edytowania, pasek występować podczas rejestrowania

- Dostosowanie obrazu – uzyskanie naturalnych kolorów i subtelnych niuansów  jest możliwe ustawiając odpowiedni kontrast, poziom chromatyczności, naświetlenie, ostrość, itp.

- Funkcja focus peaking - wyświetlana w wybranym kolorze do manualnego ogniskowania

-  Zwiększenie fokusa – proste w ustawieniu powiększenie nawet 10-krotne

Edytowanie materiału wideo w 4K – przytnij kompozycję kadru i wybierz idealne ujęcie, a także przybliżenie do 200% przy zachowaniu jakości HD. Dodatkowe opcje to panoramowanie, pochylanie i stabilizowanie obrazu

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE