Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

PANASONIC AG-CX350 - nowość

 

Panasonic AG-CX350

Kamera 4K AG-CX350 nowej generacji rozszerza możliwości wykorzystania kamer przenośnych ponad konwencjonalne zastosowania związane z gromadzeniem i nagrywaniem materiałów, aby zaspokoić szeroki zakres profesjonalnych potrzeb.

OBRAZ 4K HDR W TWOICH DŁONIACH

Szeroki kąt widzenia 24,5 mm 20-krotny zoom optyczny oraz funkcja i.Zoom

Najszerszy obiektyw w branży (24,5 mm w ustawieniu szerokokątnym) umożliwia rejestrowanie obrazów szerokokątnych z minimalnym zniekształceniem bez użycia konwertera optycznego. 20-krotny zoom optyczny obejmuje we wszystkich trybach opcje aż do teleobiektywu 490 mm. Ponadto funkcja i.Zoom umożliwia płynne powiększanie do 32x w rozdzielczości HD lub do 24x w rozdzielczości UHD od trybu teleobiektywu bez pogorszenia rozdzielczości. Kamera AG-CX350 ma również 2-, 5- i 10-krotny zoom cyfrowy

Standard HLG (Hybrid Log-Gamma)

Dzięki HLG (Hybrid Log-Gamma) kamera AG-AC350 obsługuje standard HDR (High Dynamic Range), co pozwala uzyskać szeroki zakres dynamiki na monitorach telewizyjnych obsługujących tę technologię. Możliwość wyboru spośród ośmiu trybów gamma (HD, SD, FILMLIKE 1, FILMLIKE 2, FILMLIKE 3, FILM-REC, VIDEO-REC, HLG).

Nowa jednocalowa matryca 15M MOS wysokiej rozdzielczości i czułości

Matryca MOS typu 1.0 (około 15 030 000 pikseli) oferuje wyjątkową głębię ostrości i doskonałą równowagę pomiędzy jakością obrazu a czułością. Obsługuje wiele formatów, takich jak UHD (3840 × 2160), FHD, HD i SD oraz zapewnia obrazy bez kadrowania we wszystkich trybach. Ta matryca MOS charakteryzuje się również wysoką czułością F12 (60Hz)/F13 (50Hz) (zarówno w rozdzielczości UHD, jak i FHD w trybie wysokiej czułości).

Wbudowana 5-osiowa hybrydowa stabilizacja obrazu
Inteligentne automatyczne ustawianie ostrości i wspomaganie ustawiania ostrości
Trzy pierścienie regulacji ręcznej
Możliwość bezprzewodowego i przewodowego zdalnego sterowania

Wspaniały obraz 4K z 10bitowym kodekiem do 50/59.94p bez croppingu

Nowy kodek HEVC zapewniający nagrywanie obrazu wysokiej jakości w 10-bitowym formacie UHD/60p przy niskiej przepływności danych
Kamera może nagrywać filmy w wysokiej jakości 10-bitowym formacie UHD/60p na karcie pamięci SD. Korzysta ona również z nowego wysoko wydajnego kodeka HEVC (LongGOP, 10bitów, 4:2:0, MOV).

10-bitowa funkcja zmiennej liczby klatek (VFR) bez kadrowania
W jakości UHD możliwe jest nagrywanie ze zmienną liczbą klatek (VFR) — od 1 do 50 kl./s. W jakości FHD nagrywanie w zwolnionym tempie może odbywać się z prędkością do 100 kl./s. Oba tryby zapewniają wysokiej jakości, 10bitowy, pełnoklatkowy obraz bez croppingu nawet przy dużej liczbie klatek na sekundę.

Obsługa formatów plików MOV/AVCHD/P2 MXF*
Stop-klatka (robienie zdjęć)
Dwa gniazda kart pamięci poprawiają niezawodność zapisu

ULEPSZONA ŁĄCZNOŚĆ SIECIOWA DO TRANSMISJI NA ŻYWO

Streaming HD zgodny z RTMP/RTSP
Kamery AG-CX350 można używać do transmisji na żywo z koncertów i wydarzeń sportowych, jak również do streamingu na żywo newsów. Wsparcie dla obsługi serwisów streamingowych Facebook, YouTube i innych.


Proste połączenie z siecią IP: Fabrycznie wbudowana obsługa NDI | HX
Pierwsza w branży kamera wyposażona w tryb NDI | HX*4, która umożliwia transmisję obrazu i sterowanie kamerą przez połączenie IP bez użycia zewnętrznego konwertera. Kamera może zostać zintegrowana z większymi systemami i pracować razem z kamerami PTZ firmy Panasonic wyposażonymi w NDI oraz z systemem Live Production Center AV-HLC100..

bezprzewodowe sterowanie za pomocą tabletu lub smartfona
wyjście równoległe SDI i HDMI;
obsługa zsynchronizowanego nagrywania z użyciem wielu kamer;
funkcje regulacji jakości obrazu gotowego do transmisji;
nagrywanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości w 24-bitowym formacie PCM

KOMPAKTOWA, LEKKA I PROSTA W OBSŁUDZE KONSTRUKCJA O NISKIM ZUŻYCIU ENERGII

Niskie zużycie energii i pojemność baterii, szybkie ładowanie
Jednoczesne wyświetlanie w jakości HD na jasnym ekranie LCD oraz ekranie OLED EVF o wysokiej rozdzielczości
Kompaktowa i lekka konstrukcja o masie 1,9 kg

Więcej informacji na stronie www.beiks.com.pl

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE