Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Orzeł organizacji FREEDOM ląduje w Kolonii

Informacja prasowa Sony

undefined

Po rekordowym przelocie ze szczytu najwyższego na świecie budynku Burj Khalifa w Dubaju oraz szybowaniu pod niebem Paryża i Londynu orzeł organizacji FREEDOM ponownie wzbił się w powietrze — tym razem nad słynną katedrą kolońską.

Dzięki kamerze Sony Action Cam HDR-AZ1VR możliwe było pokazanie pięknego miasta nad Renem i jego majestatycznej katedry z lotu ptaka.

Filmowy zapis tego wydarzenia jest dostępny tutaj:


 

Sony i FREEDOM

Sony jest oficjalnym sponsorem organizacji FREEDOM i wspomaga jej działania służące reintrodukcji bielików w ich naturalne środowiska bytowania w Alpach, zarówno po stronie francuskiej, jak i szwajcarskiej. Sony dostarcza FREEDOM swoje kamery Action Cam™, aby ułatwić precyzyjną dokumentację lotów bielików. FREEDOM pragnie wykorzystać nagrany materiał do poznania zachowań orłów, a w konsekwencji do lepszego przygotowania procesu reintrodukcji.

Kamera Sony Action Cam jest dla FREEDOM doskonałym narzędziem do zbierania potrzebnych informacji. Wynika to z jej możliwości technicznych, obejmujących rejestrację płynnego obrazu filmowego Full HD, technologię stabilizacji obrazu Sony SteadyShot™ czy nakładanie na obraz danych GPS. Ważny atut kamer Action Cam stanowią małe wymiary. Dzięki nim kamerę można z łatwością umieścić na orle, w żaden sposób nie utrudniając mu lotu.

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE