Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Oprogramowanie sprzętowe Nikon 1 V2

Zdjęcie Aparat Nikon 1 V2 BK Kit + 10-30mm VR

Zmiany w stosunku do wersji oprogramowania sprzętowego „A” 1.20/„B” 1.20 

- Usunięto problem, który powodował, że bezprzewodowe przesyłanie za pomocą karty Eye-Fi przestawało działać, gdy użyto elementu sterującego innego niż przycisk nagrywania filmu w celu zakończenia filmowania, kiedy filmy były nagrywane na kartę Eye-Fi.

Uwaga: przeprowadzanie aktualizacji oprogramowania
Przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania może wyzerować zegar aparatu. Zegar można ustawić na poprawną datę i godzinę przy pomocy opcji Strefa czasowa i data w menu ustawień

Aktualizacja dostępna na stronie producenta.

 

 Nikon 1 V2 BK Kit + 10-30mm VR

Zdjęcie Aparat Nikon 1 V2 BK Kit + 10-30mm VR

Aparat dostępny w ofercie sklepu

Cena: 2799zł

Podróżowanie z lekkim sprzętem bez kompromisów w zakresie jakości - rozwiązania takie gwarantuje Nikon 1 V2.
Dzięki matrycy CMOS o rozdzielczości 14,2 mln pikseli z bardzo szybkim autofokusem, wysokiej czułości ISO i bezpośredniemu dostępowi do sterowania manualnego możesz uzyskać szczegółowe zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.
Łącząc szybkość, siłę i precyzję w naprawdę niewielkim korpusie, ten model może być zarówno wszechstronnym aparatem podstawowym, jak i rewelacyjnym aparatem dodatkowym, który będziesz mógł często wybierać w pierwszej kolejności.

Przenośny system Nikon 1
Mały korpus i kompaktowe obiektywy w kolorach klasycznym czarnym i białym. Zaprojektowany z myślą o wyznaczeniu nowych poziomów szybkości i inteligencji podczas uwieczniania chwil
Czujnik CMOS z bardzo szybkim AF
Nastawia ostrość szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek. Rozdzielczość 14,2 mln pikseli oraz wysoka czułość ISO (160 do 6400) pozwalają wykonywać szczegółowe zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.
Mechanizm EXPEED 3A
Nowej generacji dwuobrazowy mechanizm przetwarzania obrazu Nikon przetwarza zdjęcia z niewiarygodną szybkością 850 mln pikseli na sekundę, zapewniając niezrównaną wydajność w każdej sytuacji.

Korekcja parametrów zdjęcia na żywoumożliwia uzyskanie dokładnie zamierzonych efektów. Można w łatwy sposób wybierać ustawienia i śledzić wyniki w czasie rzeczywistym. Niezależnie od tego, czy chcesz zatrzymać bieg wydarzeń, czy też wyodrębnić obiekt z tła, wystarczy obrócić pokrętłem sterowania i dostosować ustawienia na paskach sterowania pojawiających się obok zdjęcia.

Wytrzymały i przenośny: lekki korpus wysokiej jakości z górną pokrywą wykonaną ze stopu magnezu. Migawkę aparatu przetestowano pod kątem dokładności działania przez 100 000 cykli w celu zapewnienia doskonałej szybkości i niezawodności. Dzięki dużemu uchwytowi aparat zawsze pewnie leży w ręku, zapewniając wygodne fotografowanie w każdej sytuacji.

Wyraźny obraz: wysokiej jakości wizjer elektroniczny o rozdzielczości 1440 tys. punktów znajduje się dokładnie w osi optycznej, co zapewnia stabilny obraz. Wyświetlacz LCD o przekątnej 7,5 cm (3 cale), rozdzielczości 921 tys. punktów i szerokim kącie oglądania pozwala dostrzec każdy szczegół.

Właściwe oświetlenie: dodatkowe oświetlenie w razie potrzeby zapewnia wbudowana lampa błyskowa. Kontrolując jakość i kierunek oświetlenia za pomocą niewielkiej i silnej lampy błyskowej SB-N7, można dodać zdjęciom więcej kreatywności.

Funkcja Ruchome zdjęcie pozwala „ożywić” ujęcie jednym kliknięciem. Aparat natychmiastowo tworzy „żywy obraz”, który rozpoczyna się od poklatkowego filmu zarejestrowanego przed pełnym naciśnięciem spustu migawki, a kończy samym zdjęciem. Ruchome zdjęcie jest zapisywane jako pojedynczy plik, który można z łatwością przesłać na dowolną platformę.

Uchwycenie najlepszego momentu:zapewnia zawsze najlepsze ujęcie. Inteligentne wybieranie zdjęcia wykonuje do 20 zdjęć w wysokiej rozdzielczości i proponuje wybór maksymalnie pięciu najlepszych z nich.Spowolnienie obrazu wykonuje do 40 zdjęć seryjnych i jednocześnie wyświetla je w zwolnionym tempie na wyświetlaczu LCD, umożliwiając wybór ujęcia, które ma zostać zachowane.

Magia kina: aparat pozwala osiągnąć podwójny cel – wykonywać zdjęcia w pełnej rozdzielczości (współczynnik proporcji 3:2) podczas nagrywania filmu HD. Filmując w trybie zaawansowanym, można nagrywać w mocno spowolnionym tempie lub użyć wybieraka trybu PSAM w celu ustawienia czasu otwarcia migawki i przysłony.

Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1bumożliwia przesyłanie zdjęć z aparatu bezpośrednio do dowolnego smartfona lub tabletu³. Można z łatwością dzielić się przeżyciami, przeglądać zdjęcia na większym ekranie, a nawet użyć adaptera, aby zdalnie sterować aparatem z poziomu urządzenia inteligentnego.

Wymienne obiektywy 1 NIKKOR to modele nadające się do praktycznie dowolnych rodzajów zdjęć. Wszystkie są doskonale przystosowane do nagrywania filmów oraz bardzo poręczne dzięki kompaktowej konstrukcji. Szybki obiektyw 1 NIKKOR 18.5mm f/1.8 pozwoli cieszyć się wspaniałymi zdjęciami przy słabym oświetleniu i pięknym rozmyciem tła.

Adapter do mocowania FT1 przyłączony do systemu mocowania 1 aparatu Nikon 1 umożliwia zastosowanie dowolnego obiektywu NIKKOR do lustrzanek. W przypadku obiektywów NIKKOR AF-S i AF-I można w pełni korzystać z niesamowitego nowoczesnego autofokusa hybrydowego w aparatach Nikon 1⁴.

Wielofunkcyjne mocowanie akcesoriówudostępnia jeszcze więcej opcji fotografowania. Niewielka lampa błyskowa SB-N7 pozwala kontrolować oświetlenie. Mały odbiornik GPS GP-N100 umożliwia oznaczanie zdjęć. Zamocowanie mikrofonu stereofonicznego ME-1 pozwala rejestrować dźwięk wysokiej jakości.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE