Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Oprogramowanie Edius Pro 7 oraz konwertery firmy – Grass Valley

 

 Oprogramowanie Edius Pro 7 – Grass Valley

 Edius Pro 7 to najszybsze i najbardziej  zaawansowane oprogramowanie do edycji w czasie rzeczywistym, praktycznie we wszystkich formatach od 24 x 24 do 4K x 2K na tej samej linii czasu.  Obecnie EDIUS współpracuje z Blackmagic Design, by wspierać takie urządzenia do przechwytywania i odtwarzania jak PCIe DeckLink 4K Extreme oraz UltraStudio 4K opierające się na Thunderbolt.

Oprogramowanie dostępne w ofercie sklepu.

Większa rozdzielczość, duża liczba ścieżek, edycja w czasie rzeczywistym (możliwość montowania wszystkiego wszędzie) stanowią główne cechy Edius Pro 7.  Oprogramowanie jest idealne do edytowania wiadomości, zawartości dzienników, programów telewizyjnych oraz produkcji zbiorowych, dokumentalnych oraz teatralnych w 4K.

Stacje nadawcze, wytwórnie filmowe, agencje reklamowe i światowi profesjonaliści wybierają właśnie EDIUS firmy Grass Valley do wieloformatowej edycji.

Brak ograniczeń: EDIUS Pro 7 poradzi sobie z najbardziej skomplikowanymi projektami (nawet w 4K), ponieważ nie posiada ograniczeń w liczbie ścieżek audio, wideo, grafiki czy tytułów.

Współpraca: Edius Pro 7 obecnie współpracuje ze sprzętem z Blackmagic Design, z obsługą Matrox i AJA Video Systems zaplanowaną na Q4 2013.  EDIUS Pro 7 wspiera także projekt EDL do wymiany importowanej/eksportowanej korekcji kolorów z DaVinci Resolve do nowej gradacji kolorów.

Rozdzielczość: Edytowanie proxy o niskiej rozdzielczości możliwe jest także na starszych komputerach i laptopach.  Nie potrzebujesz najnowszego i najlepszego systemu, aby używać oprogramowania EDIUS Pro 7.

Transkodowanie: EDIUS Pro 7 daje możliwość konwertowania w rozdzielczościach 4K, HD i SD, współczynników kształtu i ilości klatek na sekundę – wszystko w czasie realnym.

EDIUS – Więcej formatów, większy postęp pracy

EDIUS to oprogramowanie do edycji nieliniowej stworzone z myślą o stacjach nadawczych i  osobach zajmujących się postprodukcją, zwłaszcza tych używających nowoczesnych, beztaśmowych form zapisu i przechowywania materiału wideo.

Konwerter  ADVC-G1 Grass Valley

Konwerter dostępne w ofercie sklepu.

ADVC-G1 to kompaktowy konwerter w okazyjnej cenie, zaprojektowany by przekonwertować oraz/lub konwertować w górę każdy rodzaj profesjonalnego/nadawanego sygnału na HD/SD-SDI z pełnym wsparciem najnowszej technologii 3G.

Używając ADVC-G1 możesz przekonwertować i/lub konwertować w górę (według wyboru użytkownika) sygnał z HDMI, DVI, składowego, kompozytowego, S-Video, AES/EBU i analogowego audio na HD/SD-SDI (wsparcie 3G/1.5G). Dzięki wejściom audio, ADVC G1 może służyć jako audio embeder.  Posiadając porty odniesienia może być zastosowany jako synchronizator ramek do wejść analogowych, przez co eliminuje potrzebę nabycia dodatkowego sprzętu.

Konwerter ADVC-G2 Grass Valley     (HDMI na analogowy i SDI)

Konwerter dostępne w ofercie sklepu.

Tak jak w pozostałych urządzeniach z serii ADVC G-,  również w konwerterze ADVC G2 połączono najnowsze technologie konwersji w kompaktowej obudowie  1/3 RU.

Konwerter ADVC-G3 Grass Valley (konwerter 2 x SDI na HDMI z multiplekserem i wsparciem dla 3D)

Konwerter dostępne w ofercie sklepu.

ADVC G3 konwertuje sygnał z  HD/SD-SDI na HDMI ze wsparciem dl technologii 3G i najnowszego połączenia HDMI 1.4a. Ten konwerter powstał, by sprostać wymaganiom monitorowania 3D i multipleksowania.

Konwerter ADVC-G4 Grass Valley  (generator synchronizujący)

Konwerter dostępne w ofercie sklepu.

ADVC G4 posiada 9 wyjść, które mogą być indywidualnie dostosowywane w trój-elementowych grupach (produkty firm konkurencyjnych posiadają 6  wyjść, wyłącznie na sygnał SD i HD).

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE