Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Olympus OM-D E-M1 i E-M5 Mark II - nowy firmware

 Nowe firmware OM-D zwiększa możliwości przy fotografowaniu rozgwieżdżonego nieba i w trakcie sesji pod wodą.

http://www.olympus.pl/corporate/rmt/media/corporate_1/press_images/imaging/69_fw_update_e_m1_e_m5_mii/Olympus_Underwater_Picture_Mode_2015_900x500.jpg

Informacja prasowa Olympus

Udostępnione zostały nowe aktualizacje oprogramowania dla topowego modelu Olympusa OM-D E-M1 oraz dla OM-D E-M5 Mark II. Posiadacze E-M1 mogą spodziewać się bardziej wyrazistych ujęć pełnego gwiazd nieba dzięki Nocnym Kadrom II. Nowe, specjalne ustawienia rozszerzają, i tak już imponujący, repertuar podwodnych możliwości aparatów E-M1 i E-M5 Mark II.

Lepsze ujęcia nieba pełnego gwiazd dzięki Nocnymi Kadrami II
Nowy firmware v 3.1 dodaje modelowi E-M1 tryb Nocne Kadry II, co zwiększa jego możliwości fotografowania po zmroku. Zmniejszona częstotliwość odświeżania wyświetlacza daje lepszą kontrolę na ekranie aparatu, ułatwiając obserwację słabo oświetlonych obiektów. Dzięki temu dużo łatwiejsze jest wykonywanie ostrych, wyraźnych zdjęć drobnym, jasnym punktom świetlnym na ciemnym tle, które są typowe dla pięknego, rozgwieżdżonego nieba. Nowa funkcja Nocne Kadry II może być wykorzystana we wszystkich trybach fotografowania P/A/S/M. Może to być szczególnie interesujące dla fotografów studyjnych pracujących z lampami błyskowymi w trybie M. Co więcej, możliwe jest wykorzystanie nowej funkcjonalności w połączeniu z innymi funkcjami kreatywnymi, w tym także z trybami Live Composite i Bulb/Time.

http://www.olympus.pl/corporate/rmt/media/corporate_1/press_images/imaging/69_fw_update_e_m1_e_m5_mii/16062015_FWUp_E-M1_E-M5MII_press_release_EU_p_900x500.png

Z trybem obrazu Podwodne - więcej możliwości pod wodą

OM-D E-M1 i E-M5 Mark II to lekkie i kompaktowe aparaty systemowe, które oprócz odporność na pył, zachlapania i mróz* oferują dużo więcej. Można dzięki nim robić zachwycające zdjęcia na lądzie, a po umieszczeniu ich w dedykowanych wodoszczelnych obudowach, aparaty te stają się idealnym sprzętem do wysokiej jakości fotografii podwodnej. Dzięki specjalnym trybom mogą one wykonywać precyzyjne, pełne żywych kolorów zdjęcia i filmy na głębokości do 45 metrów. Nowy firmware dla E-M1-v3.1 i v1.2 dla E-M5 E Mark II przenosi, i tak już imponujące, możliwości tych aparatów na nowy poziom. Nowoopracowany tryb obrazu Podwodne łączy w sobie, znane z poprzednich wydań, możliwości trybu szerokokątnych zdjęć podwodnych i podwodnych zdjęć makro, oraz daje do nich dostęp we wszystkich trybach P/A/S/M. Poza balansem bieli, kompensacją ekspozycji i błysku, wymagający fotografowie morskiego świata mogą teraz ustawiać także wartość przysłony i czas otwarcia migawki tak, aby otrzymać obraz posiadający doskonałe zrównoważenie żywych kolorów i naturalnie oddane odcienie podwodnego błękitu, bez potrzeby późniejszej edycji..

Dostępność
Obie aktualizacje firmware dostępne są bezpłatnie do pobrania poprzez Olympus Digital Camera Updater. Zarejestrowani użytkownicy OM-D E-M1 lub OM-D E-M5 Mark II o dostępności aktualizacji firmware zostaną powiadomieni przez e-mail. Dodatkową korzyścią z zarejestrowania aparatu na platformie internetowej MyOlympus jest bezpłatne, sześciomiesięczne przedłużenie gwarancji**.

Pełna lista cech i akcesoriów OM-D znajduje się na stronie internetowej OM-D

Zdjęcie Aparat Olympus OM-D E-M1 + ob. 12-40

Aparat Olympus OM-D E-M1 + ob. 12-40

Cena : 8990zł

Zdjęcie Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II BODY czarny

Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II BODY czarny

Cena : 4790zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE