Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Olympus E-PL7 - firmware 1.2

Zdjęcie Aparat Olympus E-PL7 srebrny body

Aparat dostępny w ofercie sklepu.

Cena: 1799zł

Firmware w wersji 1.2 zawiera następujące ulepszenia i poprawki:

1.Poprawiono pracę stabilizacji obrazu przy ISO 2000 z obiektywami z serii Lumix:

  • LUMIX G 20mm/F1.7 ASPH(H-H020)
  • LUMIX G VARIO 14-42mm/F3.5-5.6 ASPH./MEGA O.I.S.(H-FS014042)
  • LUMIX G 14mm/F2.5 ASPH(H-H014)
  • LUMIX G X VARIO PZ 14-42mm/F3.5-5.6 ASPH./POWER O.I.S.(H-PS14042)
  • LUMIX G VARIO 100-300mm/F4.0-5.6 /MEGA O.I.S.(H-FS100300)

Aktualizacja dostępna na stronie producenta.

 

Olympus PEN E-PL7

Aparat z wymienną optyką, który ma możliwość zdalnego wyzwolenia migawki za pomocą smartfona nie jest niczym nowym. Ale PEN E-PL7 daje dużo więcej. Bez podchodzenia do aparatu można zmieniać ustawienia zooma, korygować przysłonę i czas otwarcia migawki. Efekty tych działań można obserwować bezpośrednio na ekranie telefonu. Korzystając ze smartfona, można ustawić samowyzwalacz tak, aby wykonać szybką serię zdjęć w stylu paparazi, kilka zdjęć z różną ogniskową lub zwiększyć odstęp pomiędzy ujęciami, dając czas do zmiany pozy i zrobienia serii zdjęć, jak w budce ze zdjęciami.

Odchylany, dotykowy ekran PEN'a jest idealny do klasycznych selfies, robionych z ręki. Kiedy odchylisz ekran w dół i obrócisz go do siebie, aparat automatycznie przejdzie w tryb „selfies”. Obiektyw zmieni ogniskową na szerszą, a 3-calowy ekran zamieni się w lusterko, z przyciskami do wyboru ustawień samowyzwalacza, trybu e-portret i wyzwalacza migawki. Niezależnie od tego, jak lekki jest aparat, trudno jest utrzymać go nieruchomo w jednej ręce przez dłuższą chwilę. W efekcie dostajemy poruszone, rozmazane zdjęcia. Aby temu zapobiec, Olympus wyposażył najnowszego PEN'a w swój, niezwykle skuteczny, 3-osiowy system stabilizacji obrazu, który zapobiega również rozmyciom wywołanym obracaniem aparatu.

Każdy doskonały projekt zasługuje na odpowiednie towarzystwo, dlatego do nowego PEN'a Olympus oferuje szeroki wybór akcesoriów: etui w stylu retro, osłony obiektywów, paski - wszystko idealnie do siebie dopasowane i wykonane z prawdziwej skóry. Blogerka Anne-Kathrin Bieber, prowadząca serwis les-attitudies.com, podkreśla, że ten aparat, poza niezwykłym designem, oferuje coś więcej: "PEN jest doskonałą alternatywą dla cyfrowych lustrzanek i jest idealny dla takich ludzi jak ja". E-PL7 oferuje zdjęcia najwyższe jakości, nawet w słabych warunkach oświetleniowych, ponieważ zastosowano w nim rozwiązania technologiczne znane z wyższej serii OM-D. Jeśli dodamy do tego dużą ilość kreatywnych opcji, intuicyjną obsługę i łatwe publikowanie w sieci, to nie możemy się dziwić, że aparat ten zyskał uznanie specjalistów od mody.

Funkcja Live Guide, która z wykorzystaniem suwaków na ekranie LCD, poprowadzi  przez różne ustawienia, a efekty zobaczysz na podglądzie, jeszcze przed zrobieniem zdjęcia. Live Guide pozwala na łatwe osiągnięcie efektów, które nadają zdjęciu wyrafinowanego, profesjonalnego wyglądu - jak na przykład rozmycie tła. Zdjęcia, które są już zrobione, także można edytować bezpośrednio w aparacie. Olympus jest pionierem, jeśli chodzi o wyposażanie aparatów w zaawansowane możliwości edycji zdjęć. E-PL7 posiada 14 różnych filtrów artystycznych, w tym Vintage i Selektywny Kolor. Oba filtry mają możliwość korekcji ustawień tak, aby efekt końcowy w pełni odpowiadał naszej wizji i temu co chcemy osiągnąć.

 

Główne cechy E-PL7:

Doskonale zaprojektowany, z designem w stylu retro, lekki aparat kompaktowy z pełnym metalowym wykończeniem

Zaprojektowany, aby ułatwić robienie selfies

Zdalna kontrola i podgląd na ekranie smartfona

Duży, odchylany i odwracany, dotykowy ekran LCD dużej rozdzielczości

Automatyczny tryb ‘selfie’: szeroki kąt obiektywu i tryb „Portret”

14 Filtrów dodających zdjęciom artystycznego wyrazu

Wbudowane WiFi, pozwalające na publikowanie zdjęć w sieci za pośrednictwem telefonu i aplikacji OI.Share

Live Guide pomagający na żywo w wyborze odpowiednich ustawień

Szeroki wybór dodatków, obiektywów oraz akcesoria podwodne

Najwyższa jakość zdjęć dzięki sensorowi Live MOS 16,1 Megapikseli i procesorowi obrazu TruePic VII

Szybki AF I szybki start aparatu

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE