Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowy statyw PIXI EVO, Xtreme i Smart firmy Manfrotto

 

Statyw adresowany jest do miłośników i entuzjastów fotografii, którzy szukają lekkiego i przenośnego rozwiązania, a zarazem niezwykle wszechstronnego i wytrzymałego. PIXI EVO doskonale wpisze się w ich potrzeby oferując bogaty zestaw funkcji zapewniających elastyczność, stabilność i wiele dodatkowych możliwości dla fotografa. Nowy PIXI EVO, to również świetne rozwiązanie dla osób używających małych kamer sportowych oraz GoPro® w celu znalezienia nowej perspektywy w realizacjach wideo.

PIXI EVO posiada 2 różne kąty rozstawu nóg wraz z możliwością ich rozsunięcia, co umożliwia wykonanie zdjęć z pozycji podłoża. Kolejną innowacją 2-sekcyjnych nóg jest możliwość ustawienia rozsunięcia w 5 dogodnych położeniach. Można teraz wykonywać zdjęcia przy słabym oświetleniu, zdjęcia krajobrazowe i architektury z maksymalną gwarancją stabilności.

Ze statywem PIXI EVO fotografowie mogą dowolnie realizować i szukać inspiracji odnajdując alternatywny punkt widzenia, również w ustawieniu aparatu w pozycji portretowej, co umożliwia przechylenie głowicy o 90°, aby uchwycić niesamowite ujęcia, zachowując stabilność i dokładność przy fotografowaniu.

Ponadto udźwig statywu PIXI EVO do 2,5 kg pozwala na wykorzystanie szerokiej gamy aparatów wyposażonych w różne obiektywy o szerokim zakresie ogniskowania. Konstrukcja statywu wykonanego z wytrzymałego kompozytu Adapto i aluminium sprawiła, że jest on bardzo lekki i wygodny w transportowaniu bez konieczności dźwigania zbędnych kilogramów.

PIXI EVO dostępny jest w kolorach: czarnym, białym i czerwono-antracytowym.

Statyw PIXI EVO to kolejna odpowiedź firmy Manfrotto na oczekiwania i potrzeby fotografów i filmowców, aby zapewnić im niezawodne narzędzia wysokiej jakości do rozwijania i wspierania ich pasji.

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE