Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowy obiektyw Zeiss Loxia 85 mm f2.4

Najnowszy ZEISS Loxia 2.4/85 rozszerza serię kompaktowych obiektywów do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych z mocowaniem Sony E.

Oberkochen, 15 września 2016r.
Najnowszy teleobiektyw ZEISS Loxia 2.4/85 uzupełnia serię Loxia, która dotychczas składała się trzech obiektywów: ZEISS Loxia 2.8/21, 2/35 oraz 2/50. Jest on dedykowany do aparatów bezlusterkowych z mocowaniem Sony E. Kompaktowe obiektywy ZEISS Loxia są idealnym wyborem dla podróżników jak i fotografów ulicznych, którzy cenią sobie kompaktowy i lekki sprzęt fotograficzny. Dostępność obiektywu w sklepach planowana jest na połowę grudnia 2016 roku.

Zoptymalizowana konstrukcja ZEISS Sonnar
Nowy obiektyw ZEISS Loxia 2.4/85 został zaprojektowany dla cyfrowych aparatów. W oparciu o zoptymalizowaną konstrukcję ZEISS Sonnar, posiada siedem soczewek ułożonych w siedmiu grupach. Obiektyw posiada minimalną odległość ostrzenia 0,8m, a manualne ustawianie ostrości pierścieniem o kącie obrotu 220° pozwala na uzyskanie idealnej ostrości. Duży otwór przysłony f/2.4 w połączeniu z wysokiej jakości konstrukcja optyczną zapewnia atrakcyjne efekty rozmycia tła. Tak jak poprzednie obiektywy z rodziny Loxia, ten model wyposażony jest w system De-Click oraz interfejs elektroniczny EXIF, który przekazuje dane z obiektywu do korpusu aparatu.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE