Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowości Panasonic na XVIII Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video w Łodzi

Tegoroczna edycja Targów Film Video Foto w Łodzi odbędzie się w dniach 26-28 marca

fvf logo

Warszawa (13 marca 2015 r.) - W tym roku firma Panasonic podczas XVIII Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video w Łodzi zaprezentuje swoje nowości w aparatach (GF7, TZ57, TZ70, SZ10 i FT30) oraz dwa nowe obiektywy do aparatów z serii LUMIX G z systemem Mikro Cztery Trzecie: H-HS030 30 mm do zdjęć makro i H-HS043 42,5 mm do zdjęć portretowych. Aparaty na 2015 rok charakteryzuje elegancja, kompaktowe rozmiary, atrakcyjna stylistyka oraz mnogość funkcji.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Panasonic nr 64 w Hali Expo – Łódź przy al. Politechniki 4.

Niektóre z tegorocznych nowości:

DMC-GF7
Elegancki bezlusterkowiec z odchylanym monitorem i funkcjami do zdjęć autoportretowych. Aparat zapewnia imponującą jakość obrazu. Łatwy w obsłudze daje nieograniczoną swobodę tworzenia kreatywnych zdjęć za pomocą licznych funkcji. Jedną z nich jest tryb „selfie” z opcją natychmiastowego udostępniania zdjęć rodzinie i znajomym.

DMC-TZ57
Ultrakompaktowy aparat fotograficzny z 20-krotnym zoomem i obracanym monitorem. Charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami mimo kieszonkowych wymiarów. Przekątna monitora wynosi 3 cale i można go obracać w zakresie 180 stopni, a jego obrót o pełny zakres powoduje automatyczną aktywację trybu zdjęć autoportretowych.

DMC-TZ70
Najwyższej klasy uniwersalny podróżny aparat fotograficzny z matrycą o większej czułości przy słabym oświetleniu oraz silnym zoomem optycznym. W czasie podróży sprawdza się w każdej sytuacji ― zarówno podczas robienia szerokokątnych statycznych i filmowych ujęć krajobrazu, jak i fotografowania odległych obiektów z teleobiektywem.

DMC-SZ10
Aparat oferuje wysoką jakość zdjęć i wideo oraz mnóstwo atrakcyjnych funkcji ― a wszystko to w smukłej obudowie, swobodnie mieszczącej się w torebce lub w kieszeni marynarki. Aparat zaprojektowano jako urządzenie do uwieczniania spotkań towarzyskich.

DMC-FT30
Wytrzymały i stylowy aparat fotograficzny z rodziny aparatów o wodoszczelnej, mrozoodpornej, wstrząsoodpornej i pyłoszczelnej konstrukcji dla poszukiwaczy przygód

Obiektywy H-HS030 i H-HS043
Uniwersalny obiektyw H-HS030 30 mm doskonale nadaje się do zdjęć makro obiektów w naturalnej wielkości, takich jak zbliżenia owadów, kwiatów czy jedzenia. Gwarantuje on równie znakomite rezultaty przy zdjęciach portretowych i krajobrazowych.
Obiektyw H-HS043 42,5 mm umożliwia uzyskanie pięknego, miękkiego efektu rozmycia poza głębią ostrości, który wzbogaca artystyczne walory zbliżeń portretowych lub zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu

Oprócz nowości na Targach będą także flagowe urządzenia firmy Panasonic – aparaty GH4, LX100, FZ1000 oraz kamera HC-X1000.

DMC-GH4
Jednoobiektywowy, bezlusterkowy aparat cyfrowy z technologią AF i funkcją nagrywania wideo w jakości 4K do zastosowań profesjonalnych w dziedzinie fotografii i wideo.

Zdjęcie Aparat Panasonic Lumix DMC-GH4 body

Aparat dostępny w ofercie sklepu

Cena : 5999zł

HC-X1000
Kamera klasy prosumer umożliwiająca nagrywanie na karcie SD obrazów wideo w rozdzielczości 4K jest idealna do nagrywania wysokiej jakości filmów dokumentalnych.

Zdjęcie Panasonic HC-X1000

Kamera dostępna w ofercie sklepu.

Cena: 12999zł


DMC-FZ1000
Za sprawą doskonałych parametrów technicznych i funkcji aparat stanowi perfekcyjne połączenie standardowego aparatu kompaktowego i bardziej zaawansowanych aparatów z wymienną optyką.

Zdjęcie Aparat Panasonic DMC-FZ1000EP

Aparat dostępny w ofercie sklepu.

Cena: 3249zł

Więcej informacji o Targach Film Video Foto w Łodzi pod linkiem: www.targi.lodz.pl

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE