Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość w ofercie RODE VIDEOMIC NTG

VideoMic NTG
VideoMic NTG to najbardziej wszechstronny VideoMic w historii RØDE. Przenosząc charakterystyczny dźwięk o jakości nadawania z serii mikrofonów shotgun NTG na kompaktowy, bogaty w funkcje VideoMic, jest to idealne rozwiązanie audio dla każdego twórcy treści.

Rewolucyjny projekt akustyczny
VideoMic NTG wykorzystuje tę samą technologię pierścieniowej lampy liniowej co NTG5, która wykorzystuje perforacje akustyczne wzdłuż długości mikrofonu zamiast liniowych gniazd znajdujących się w innych shotgunach i mikrofonach w aparacie. Ta rewolucyjna konstrukcja akustyczna zapewnia niezrównaną przezroczystość i naturalny, bezbarwny dźwięk. Dodaj do tego niezwykle płaską charakterystykę częstotliwościową, wysoce kierunkowy superkardioidalny wzór biegunowy i bardzo niski poziom szumów własnych, a to, co masz, to kompaktowy mikrofon z aparatem, który konkuruje z najlepszymi mikrofonami na świecie.

Najbardziej funkcjonalny VideoMic w historii
Oprócz doskonałego brzmienia VideoMic NTG jest niezwykle elastyczny, z szeregiem narzędzi i funkcji, które pomogą Ci podjąć się każdej sytuacji nagrywania. Przełączanie cyfrowe daje dostęp do filtra górnoprzepustowego (przy 75 Hz lub 150 Hz), doładowania wysokich częstotliwości w celu zwiększenia przejrzystości i szczegółowości, przełączanego padu (z odcięciem -20 dB) i kanału bezpieczeństwa, który rejestruje osobny kanał przy - 20dB w przypadku głównych nagrań - absolutny ratownik.

VideoMic NTG ma również kilka nowych sztuczek, w tym unikalną bezstopniową regulację wzmocnienia, która pozwala precyzyjnie dostosować wyjście do potrzeb, a także automatycznie wykrywające wyjście 3,5 mm, które wykrywa urządzenie, do którego jesteś podłączony (kamera lub mobilne) i przełączniki, aby pomieścić - koniec z bałaganem dzięki kablom adaptera TRS / TRRS! Jest też przydatna lampka ostrzegawcza piku dB, dzięki czemu zawsze możesz upewnić się, że dźwięk się nie przycina.

VideoMic NTG jest zasilany z wewnętrznego akumulatora litowo-jonowego, który zapewnia ponad 30 godzin nagrywania - więcej niż wystarcza do najbardziej wymagających zdjęć. Jest to ładowane przez USB-C (pusty do pełnego w ciągu 2 godzin), co oznacza, że ​​ciągłe nagrywanie jest również możliwe za pomocą zasilacza.

Niezrównana wszechstronność
VideoMic NTG to znacznie więcej niż tylko mikrofon wbudowany w kamerę. Oprócz doskonałego parowania z lustrzankami cyfrowymi, aparatami kompaktowymi i smartfonami - w aparacie, jako mikrofon wysięgnikowy lub na uchwycie pistoletowym - VideoMic NTG jest również w pełni funkcjonalnym mikrofonem USB, który można podłączyć do komputera, tabletu lub smartfon, idealny do nagrywania lektorów, podcastów, gier lub transmisji na żywo. Ponadto gniazdo 3,5 mm służy również jako wyjście słuchawkowe do bezproblemowego monitorowania dźwięku podczas korzystania z wyjścia USB. Jest to regulowane przez zmienną kontrolę wzmocnienia, która może dostarczyć wszystko, od mikrofonu po linię i poziom słuchawek. 

Sprawdź specyfikację na stronie www.beiks.com.pl

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE