Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość w ofercie - Monitory koreańskiej firmy Postium

Seria OBM U
Profesjonalne monitory LCD 4K ze złączami 12G-SDI Single Link, Quad Link 4K

Monitory z serii OBM 4K posiadają wejście 12G-SDI i 2x wyjścia loopout, wejście 3G/HD-SDI oraz 2x loopout, wejście HDMI 2.0 oraz złącze optyczne SFP.
Seria OBM 4K przyjmuje sygnały do 3840x2160/24,25,30,50,60p oraz 4096x2160/24/25/30/50,60p.
Ta nowa seria monitorów 4K posiada funkcję wyświetlania materiału w HDR oraz wspiera szeroką paletę kolorów zgodną ze standardem DCI-P3 i większością standardów ITU-R BT.2020. Monitory z serii OBM 4K oferują profesjonalną jakość, włącznie z doskonałej jakości odzwierciedleniem czerni i dokładnym odwzorowaniem kolorów, co sprawia, że monitory te są idealne do produkcji na żywo w 4K oraz różne zastosowania do podglądu i produkcji w terenie. Dodatkowo, seria OBM 4K wspiera zintegrowane funkcje 3D LUT, Waveform, Vector Scope, Color Space i Gamma Comparison.

Seria OBM W
Monitor ścienny 4K przeznaczony do studia i wozów transmisyjnych ze złączem 12G-SDI

Monitory z serii OBM W posiadają wejście 12G-SDI oraz loopout (x2), wejście HDMI 2.0, złącze optyczne SFP, Component i Composite na panelu pełnej rozdzielczości HD. Tak więc seria OBM W jest idealna do budowania ściany monitorów 4K w studiu lub wozie transmisyjnym. Monitory z tej serii oferują zaawansowane i użyteczne funkcje takie jak HDR, Ethernet Control, wyświetlanie Camera Log, i inne.

Seria OBM N
Wyjątkowa jakość obrazu

Monitory z serii OBM N oferują doskonała jakość obrazu oraz szeroki kąt widzenia i cechują się szeroką gamą profesjonalnych funkcji, włącznie z zaawansowanymi funkcjami do analizy sygnału audio i video takimi jak Waveform, Vector Scope, Audio Level Meter, IMD, Camera Log Selection, Custom 3D LUT Import, Focus Assist, itd. Seria OBM N wyposażona jest w różne interfejsy wyjść/wejść, takie jak 3G-SDI, HDMI, Component, Composite, DVI.
Szeroka gama produktów z tej serii – od 18,5 cala do 55 cali – zapewnia najlepsze rozwiązania, począwszy od produkcji w terenie aż po monitoring w studiu.

Więcej informacji na stronie sklepu www.beiks.com.pl

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE