Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość: VidiU mini + Live:Air iPad Production Suite

Streaming materiału video na żywo nigdy nie był tak łatwy jak teraz przy użyciu przenośnego encodera VidiU Mini firmy Teradek. A dzięki nowemu oprogramowaniu pn. Live:Air będzie można transmitować video na żywo poprzez dowolną platformę streamingową typu Ustream, Livestream lub YouTube Live (lub własną, opartą o Wowza Streaming Server).

 

Wystarczy jakikolwiek aparat lub kamera wyposażona w HDMI, która posłuży jako bezprzewodowe źródło sygnału video. Dzięki VidiU Mini będziemy mogli zamieścić nasz materiał filmowy w Internecie, bez względu na to, czy będzie to nagranie ceremonii ślubu z kościoła, czy sprawozdanie ze szkolnego meczu sportowego. Ponieważ VidiU Mini jest kompatybilny z większością platform streamingowych, możemy zacząć transmisję na żywo w dowolnym momencie.

   Dzięki Live:Air iPad Production Suite będzie można dodać grafikę, nałożyć tekst, lub kierować profesjonalną produkcją na żywo. Wykorzystując opcję Teradek Streaming wbudowaną w encoder VidiU Mini można będzie zamienić kamerę GoPro, aparat DSLR lub kamkorder w bezprzewodowe źródło materiału video, który może być miksowany z innymi materiałami (na żywo lub uprzednio nagranymi), wszystko to z dokładnymi opcjami cięć i ściemniania obrazu (fade). Nawet jeśli nadajemy tylko pojedynczy strumień video, Live:Air pozwala nam szybko i z łatwością dodać tytuły, wyniki sportowe i inne informacje.


 

 

Zdjęcie Teradek VidiU Mini

VidiU Mini dostępny w ofercie sklepu.

Cena: 2400zł

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE