Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość Stabilizator Stabi-active L 2 Przyjmujemy zamówienia !!!

 

 

Produkt dostępny u nas w sklepie.

Stabilizator nowej generacji z mikroprocesorowym kontrolerem i silnikami bezszczotkowymi

Stabilizator kamery lub aparatu aktywny w którym sercem urządzenia jest elektroniczny układ mikroprocesorowy sterujący silnikami bezszczotkowymi. Wyposażony w elektroniczny żyroskop i akcelerometr pozwala w perfekcyjny sposób utrzymywać pozycję kamery w trzech osiach w każdych warunkach. Podczas chodzenia, biegania, jazdy samochodem, na rolkach, przy wietrznej pogodzie, kamera jest idealnie stabilizowana dając wspaniałe efekty nie osiągalne do tej pory w tak prosty i wygodny sposób. Stabi-active można mocować do kranu kamerowego lub wózka używając jako głowicy sterowanej joystickiem lub zdalnie.

Model Stabi-active „L 2” przeznaczony jest do kamer i aparatów do 2 kg. wagi. Wyposażony w precyzyjny beznarzędziowy system wyważania kamery nie spotykany w żadnym innym tego typu stabilizatorze. Pozwala on na bardzo łatwe i szybkie skalibrowanie urządzenia. Konstrukcja stelaża nośnego tak przemyślana by nie zasłaniać monitorka podglądowego aparatu czy kamery. Dzięki temu operator nie jest „skazany” na monitor zewnętrzny. Ponadto półka kamery konstrukcji „otwartej” pozwala na korzystanie z monitorka odchylanego stosowanego w większości kamer. Wykonanie z lekkich komponentów węglowych oraz aluminium. Zasilanie z popularnych baterii SONY NP-F! (bezpiecznych). Stabilizator może pracować w jednym z 4 trybów :

-prosty

-śledzenie ruchów w 1 osi

-śledzenie ruchów w 2 osiach

-sterowanie z joysticka, lub aparatury radiowej.

 

Na wyposażeniu usztywniona torba o wymiarach 55x55x22 cm.! ze specjalnie wyciętym wkładem gąbkowym pozwalająca bezpiecznie spakować stabilizator razem z kamerą lub aparatem bez odkręcania. Bardzo wygodna w transporcie. Komplet zawiera również: 2 szt. baterii SONY NP-F 550 (ok. 3 godz. pracy) ładowarkę oprogramowanie kabel USB stojak do wyważania.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE