Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość SPECTRA 2, CROMA2 i MICROPRO2

Nowa generacja kompaktowych lamp LED do zastosowań profesjonalnych w realizacji wideo i fotografii.
CROMA2, MICROPRO2 i SPECTRA2 wykonane w najnowszej dostępnej technologi montażu powierzchniowego diod LED (SMT – Surface Mount Technology) wraz z dedykowanymi soczewkami gwarantują znakomitą efektywność optyczną i perfekcyjne odwzorowanie barw, zawarte w kompaktowej i stylowej obudowie.

 

Lampy LED serii Spectra dostępne są w różnych wielkościach i oferują różną moc lampy zależną od specyfikacji, aby spełnić różne wymagania profesjonalistów i entuzjastów realizacji wideo i fotografii.
Każdy panel LED może być zasilany 6 standardowymi bateriami AA lub zasilaczem sieciowym. Lampy mogą być również zasilane akumulatorami litowo-jonowymi L-Type za pośrednictwem załączonego adaptera w zestawach MICROPRO2 i CROMA2, a w przypadku lampy SPECTRA2 adapter dostępny opcjonalnie.
Kompaktowe lampy, o dużej mocy, mogą być zamontowane na aparacie (z użyciem załączonej głowicy kulowej) lub użytkowane niezależnie.
Najważniejsze cechy i zalety:
Nowa generacja lamp wykonanych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii state-of-art LED – technologii montażu powierzchniowego, pozwola na uzyskanie korzystnego stosunku wielkości do mocy lampy. Zmniejszenie rozmiarów urządzenia daje komfort użytkowania przy zachowaniu bardzo dużej mocy lampy wraz z niskim zużyciem energii, co powoduje dłuższy czas pracy na akumulatorach.
Lampy charakteryzują się znakomitym odwzorowaniem barw (>93 CRI), a wysoka efektywność optyczna zapewnia finalnym zdjęciom rzeczywiste i żywe kolory.
Każde urządzenie oferuje precyzyjną kontrolę regulacji światła w zakresie od 1% do 100% bez efektu migotania.

Lampa Manfrotto CROMA2 Led panel                      Lampa Manfrotto MICROPRO2 Led panel

Główne korzyści użytkowania lamp LED to – wysoka efektywność, brak promieniowania cieplnego na obiekt, brak promieniowania UV, odporność mechaniczna i długa żywotność.
Akcesoria
Filtry żelowe
Zestaw filtrów żelowych zawiera filtr rozpraszający, filtr konwersyjny CTO i 1/4 CTO dla lamp SPECTRA2 i MICROPRO2, a dla lampy CROMA2 tylko filtr rozpraszający, z uwagi na możliwość regulowania temperatury barwowej z pozycji ustawień urządzenia.
Głowica kulowa ze stopką
Głowica kulowa umożliwia 360° ruch panoramiczny oraz ruch 90° pion-poziom. Wyposażona w adapter 1/4” i stopkę mocowania u dołu głowicy. Głowica kulowa wchodzi w skład wszystkich zestawów lamp.
Zasilacz sieciowy
Zasilacz wyposażony jest w adaptery do zasilania sieciowego z różnymi końcówkami. Wchodzi w skład zestawu z lampą MICROPRO2 i CROMA2. Dostępny jest opcjonalne w przypadku lampy SPECTRA2.
Adapter do akumulatorów jonowo-litowych L-Type
W przypadku lamp MICROPRO2 i CROMA2 adapter L-Type załączony jest do zestawu, dostępny opcjonalnie dla lampy SPECTRA2. Adapter jest znakomitym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy potrzebujemy długiej żywotności lampy w przypadku pracy na akumulatorze

Zdjęcie Lampa SPECTRA 2 Led panel

SPECTRA 2 LED PANEL
Cena : 755 zł

Zdjęcie Lampa Manfrotto CROMA2 Led panel

Lampa Manfrotto CROMA2 Led panel
Cena : 1 465zł

Zdjęcie Lampa Manfrotto MICROPRO2 Led panel

Lampa Manfrotto MICROPRO2 Led panel
Cena : 1 085zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE