Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość Sony PXW-X500 - naramienna kamera wideo

 PXW-X500 -  naramienna kamera wideo

Przyjmujemy zamówienia 

· CCharakteryzująca się dużą modułowością i obsługą otwartych standardów kamera idealnie sprawdza się w podstawowych operacjach związanych z transmisjami

Urządzenie PXW-X500 jest wyposażone w trzy 2/3-calowe przetworniki CCD Full HD CCD, oferujące wysoką czułość i niski poziom szumów. Kamera zapewnia nadawcom wysoki poziom elastyczności, umożliwiając rejestrowanie obrazu w różnych formatach HD i SD, w tym XAVC Intra i XAVC Long GOP, MPEG SStP 422 Lite (HDCAM SR), MPEG HD 422 oraz MPEG HD 420, a także MPEG IMX i DVCAM. Opcjonalne wyposażenie kamery umożliwia nagrywanie bezpośrednio w formatach Avid DNxHD i Apple ProRes, co zapewnia zgodność z systemami do edycji nieliniowej. Kamera oferuje również szeroką gamę profesjonalnych funkcji, takich jak: nagrywanie w zwolnionym i przyspieszonym tempie, do 30 kl./s w formacie MPEG HD 422 (standardowo) i do 120 kl./s w formacie XAVC (opcjonalnie), paca bezprzewodowa, zapis obrazu w pamięci podręcznej, wbudowany odbiornik GPS, Digital Extender, sterowanie zmiennym filtrem ND, HyperGamma i wiele innych. Elastyczność zwiększa szeroka gama złącz, w tym 3G/HD/SD-SDI, HDMI i USB.

 • Rejestracja obrazu w wielu formatach HD i SD, w tym XAVC

  Dostępne formaty to XAVC Intra i XAVC Long GOP, MPEG SStP 422 Lite (HDCAM SR), MPEG HD 422 i MPEG HD 420, a także MPEG IMX i DVCAM.

 • Bezpośrednia zgodność z systemami do edycji nieliniowej

  Opcjonalne wyposażenie kamery umożliwia nagrywanie bezpośrednio w formatach Avid DNxHD i Apple ProRes.

 • Opcje zwolnionego i przyspieszonego tempa

  Do 30 kl./s w trybie MPEG HD 422 (standardowo) i do 120 kl./s w trybie XAVC (opcjonalnie).

 • Profesjonalne funkcje

  Praca bezprzewodowa, zapis obrazu w pamięci podręcznej, wbudowany odbiornik GPS, Digital Extender, sterowanie filtrem ND o zmiennej gęstości, HyperGamma i wiele innych.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE