Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość SONY MINI SSD SV-MGS50 500GB

( link do sklepu )

Sony AtomX SSDmini
Napęd Sony AtomX SSDmini, zaprojektowany specjalnie do współpracy z rejestratorem Atomos Ninja V, jest mniejszy od zwykłych dysków SSD. Ma tylko 80 mm długości i 75,5 mm szerokości, jest więc o 20% mniejszy od typowych 2,5-calowych napędów SSD. Superwytrzymała, metalowa obudowa pasuje do gniazda rejestratora Ninja V.

Dzięki wbudowanemu złączu SATA III napęd Sony AtomX SSDmini można podłączyć do rejestratora Atomos z 7- lub 19-calowym monitorem. W przypadku 19-calowych modeli Atomos wymagane jest tylko przykręcenie uchwytu Sony AtomX SSDmini Handle (sprzedawanego oddzielnie). Napęd można w prosty sposób włożyć do gniazda na dysk i go wyjąć, bez używania ramki Master Caddy II.*1

*1 W przypadku modeli Sumo19, Sumo19M i Shogun Studio wymagane są uchwyty AtomX SSDmini (ATOMXSSDH1).

Zgodność ze wszystkimi kodekami obsługiwanymi przez rejestratory ATOMOS
Napęd Sony AtomX SSDmini wyróżnia się bardzo dużą prędkością przesyłania danych: 550 MB/s przy odczycie i 500 MB/s przy zapisie. Posiada certyfikat firmy Atomos*2 i jest zgodny ze wszystkimi kodekami obsługiwanymi przez rejestratory Atomos, pozwala więc filmować w najbardziej zaawansowanych formatach wideo bez utraty klatek.

*2 Certyfikat Atomos według stanu na grudzień 2018 r.

Duża niezawodność
Dzięki trwałemu złączu, poddanemu testowi 3000 cykli podłączania/rozłączania, oraz odporności na uderzenia i przyspieszenia do 1500 g / 0,5 ms napęd Sony AtomX SSDmini gwarantuje niezawodność godną marki Sony.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE