Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość PILOTFLY – ADVENTURER

Pilotfly H2-45 - Professional Kit

Od zawsze wizją firmy PilotFly było stworzenie stabilizatora, który zrewolucjonizuje technologię pracy z gimblami. Pośrednio udało się to tworząc doskonale znanego i przez wielu operatorów uznanego za bardzo dobre urządzenie modelu Pilotfly H2-45, który zapewniał bezpośredni obraz filmowanego ujęcia na wyświetlaczu aparatu.

Z modelem Adventurer rozpoczyna się całkiem nowy etap jeśli chodzi o urządzenia z 3-osiową stabilizacją. Rękojeść w której przytrzymujemy urządzenie wykorzystuje nową technologię, aby zapewnić wszystkie niezbędne funkcje, których potrzebujemy do pracy ze stabilizatorem, aby stworzyć wyjątkowe materiały. Ergonomiczny uchwyt posiada wyświetlacz OLED, który pokazuje wszystkie niezbędne informacje i parametry m.in. tryb aktywny który w danym momencie jest używany, poziom naładowania baterii i tryb aparatu/kamery. Teraz funkcja zoom-u jest obsługiwana za pośrednictwem jednego przycisku jak również włączanie REC. Wymienna bateria zapewnia dużą elastyczność oraz maksymalne wydłużenie czasu pracy z urządzeniem.

Konstrukcja głowicy stabilizatora, wykonana ze stopu CNC została zoptymalizowana pod kątem wysokiej stabilności i trwałości. Ta nowa konstrukcja pozwoliła na maksymalne zmniejszenie masy samego urządzenia, i teraz nie przekracza 1 kg (łącznie z akumulatorem). Na nowo opracowane i przeprogramowane silniki mogą przenosić ładunek nawet o 50% cięższy w stosunku do poprzedniej wersji H2-45. Dokładność ruchu zwiększyła się jeszcze bardziej dzięki zastosowaniu cyfrowych enkoderów na każdej osi, dzięki czemu możemy pracować w pełnym 360 stopniowym zakresie.


INNOWACYJNA KONSTRUKCJA

Nowa ulepszona konstrukcja stabilizatora, zapoczątkowana w poprzednim modelu H2-45 zapewnia bezpośredni podgląd na wyświetlacz kamery bądź też aparatu. Dopracowanie umieszczenia środka ciężkości oraz na nowa dopracowana konstrukcja uchwytu, sprawiają że obsługa modelu Adventurer staje się jeszcze łatwiejsza.

 

POPRAWIONA RĄCZKA

Ergonomiczna rączka umożliwia teraz jeszcze bardziej komfortową pracę. Możemy wybierać pomiędzy 5-oma fabrycznymi trybami pracy stabilizatora, oraz 5-oma indywidualnymi ustawieniami kamery za pośrednictwem przycisku funkcyjnego. Nie trzeba od teraz niepotrzebnie zmieniać parametrów. Wystarczy kliknąć by mieć pełną kontrolę na zoom-em, ostrością i czasem pracy migawki.

 

JESZCZE MOCNIEJSZE SILNICZKI

Dzięki zastosowaniu bezszelestnych silniczków oraz enkonderów Digital Absolute Positioning na każdej osi z pełnym zakresem 360 stopni, mamy dostęp do jeszcze większej stabilizacji, niezawodności oraz dokładniejszym ruchom podczas pracy w porównaniu z poprzednimi modelami.

 

KOMPAKTOWA BATERIA AD-90

Bardziej kompaktowa, lekka bateria AD-90 umożliwia pracę nawet do 6h bez konieczności wymiany i ładowania podczas wykonywania ujęć. Unikatowa powłoka ochronna zastosowana w budowie baterii zapobiega przegrzaniu i szybszym rozładowaniu, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to iż zabraknie ma mocy, a stabilizator przestanie pracować.

więcej informacji na stronie naszego sklepu internetowego www.beiks.com.pl

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE