Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość Lexar - czytnik kart microSD do urządzeń Apple

INFORMACJA PRASOWA


„NOWY, PRZYDATNY GADŻET DO URZĄDZEŃ APPLE”

Wszyscy fani smartfonów i tabletów z logo nadgryzionego jabłka stają przed dylematem – czy wydać kilkaset złotych więcej na urządzenie z większą wbudowaną pamięcią, czy borykać się z jej niedostatkami i częstszym zgrywaniem danych?
Dla tych drugich firma Micron – producent kart pamięci i czytników marki Lexar, proponuje innowacyjny, niewielki gadżet, który doskonale rozwiązuje problemy z brakiem pamięci: czytnik kart microSD.

Czytnik utrzymany jest w stylistyce Apple, dzięki czemu jest idealnym „przedłużeniem” iPhone’a czy iPad’a. Jego niewielkie wymiary pozwalają schować go w kieszeni czy portfelu. Posiada złącze Lightning, które jest kompatybilne z większością urządzeń i działa w trybie plug-and-play bez konieczności instalacji.
Po podłączeniu czytnika możliwe jest odtwarzanie filmów czy muzyki zapisanych na karcie microSD – to świetne rozwiązanie w podróży, gdy nie mamy możliwości skorzystać z komputera.
A gdy zabraknie pamięci, wystarczy przenieść zdjęcia czy filmy bezpośrednio na kartę microSD i dalej korzystać z aparatu, kręcąc filmy czy robiąc zdjęcia z wakacji. Co więcej – po włożeniu karty do urządzenia z systemem Android bądź innego obsługującego karty microSD, można dzielić się swoimi plikami. Jest to również świetny sposób, aby zamienić zawartość między urządzeniami z systemem iOS. Czytnik microSD współpracuje z wykorzystaniem bezpłatnej, łatwej w obsłudze aplikacji do zarządzania plikami, która umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie plików od razu po podłączeniu czytnika.


Data premiery: jesień 2016

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE