Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość JVC GY-HC900 CONNECTED CAM

Firma JVC przedstawia nowy model kamery telewizyjnej CONNECTED CAM GY-HC900

 

4 kwietnia 2018 r firma JVC ogłosiła nową kamerę telewizyjna i do transmisji model GY-HC900 "CONNECTED CAM", która zawiera trzy 2/3-calowe przetworniki obrazu CMOS do Full HD, a także ulepszoną łączność, zapewniającą kompletne rozwiązanie do pracy podczas wywiadów i transmisji prowadzonych podczas różnego rodzaju eventach jak również w studiach telewizyjnych. Kamera jest pokazywana na 2019 NAB Show (Stoisko C4315), który trwa od 9 do 12 kwietnia w Las Vegas.

W połączeniu bezpośrednio z opcjonalnym mostkiem dokującym ProHD lub Wi-Fi z dowolnym urządzeniem ProHD Bridge, nowy model kamery GY-HC900 umożliwia podczas nagrywania, przeprowadzanie dwukierunkowej rozmowy (np. wywiadu) z powracającymi filmami podczas transmisji na żywo bez żadnych zewnętrznych urządzeń. Jest to pierwsza kamera JVC wyposażony w nowy silnik komunikacyjny, który optymalizuje zarówno przetwarzanie obrazu, jak i wydajność IP. Silnik umożliwia równoczesne nagrywanie, niską latencję przesyłania strumieniowego i jednoczesne dekodowanie w celu powrotu wideo z wbudowanym audio i IFB. Opóźnienie może wynosić nawet 500 ms dla wideo wychodzącego i przychodzącego.
"JVC CONNECTED CAM przenosi łączność na wyższy poziom i wyznacza nowe standardy dla kamer ENG" - powiedział Gustav Emrich, kierownik produktu w Europie. "Dzięki zintegrowanemu silnikowi komunikacyjnemu rzeczywistość staje się rzeczywistością dzięki niesamowitym obrazom i ekonomicznemu, usprawnionemu przepływowi pracy"- dodał

Pełny przepływ pracy po IP w kamerze GY-HC900 obejmuje wydajność przesyłania strumieniowego do 20 Mb/s oraz wbudowaną sieć Wi-Fi (2,4 GHz / 5 GHz) z dwoma antenami zewnętrznymi. Kamera posiada funkcję korekty błędów Zixi ™ z automatycznym monitowaniem o powtórzenie (ARQ) i korekcją błędów SMPTE 2022 w celu zapewnienia niezawodnej transmisji.
Wyposażona w standardowe mocowanie obiektywu B4 i czteropozycyjny filtr optyczny, GY-HC900 zapewnia doskonałą czułość (F12 przy 60 Hz, F13 przy 50 Hz w trybie rozszerzonym) i wysoki stosunek sygnału do szumu 62 dB (w trybie standardowym). Zaawansowane 2/3-calowe czujniki CMOS, każdy o rozdzielczości 1920x1080 pikseli, łączą się z pryzmatem F1.4 w celu uzyskania pełnych obrazów HD. Kamera oferuje także tryb HDR, który zapewnia kreatywną elastyczność, a także możliwość nagrywania w zwolnionym tempie do 120 klatek na sekundę w 1080p.

GY-HC900 obsługuje natywne nagrywanie zarówno w MPEG-2, z prędkością do 35 Mb / s, co jest szeroko stosowane przez nadawców, jak i H.264 (.MOV), który zapewnia jakość 10-bitową, 1080 / 60p 4: 2 : 2 nagrania. Ponadto kamera nagrywaw formatach Sports Exchange Standard, dzięki czemu wydarzenia sportowe mogą być nagrywane w HD z bogatymi metadanymi, które odnoszą się konkretnie do potrzeb związanych z produkcją sportową i aplikacjami do wideo coachingu.
Zintegrowane wejście 3G-SDI umożliwia operatorowi GY-HC900 przechwytywanie wideo i przesyłanie strumieniowe na żywo jednocześnie. Funkcjami kamery można również sterować za pomocą przeglądarki internetowej lub sterowa

kamerą zdalnie przy użyciu JVC RM-LP100. Kamera posiada również wodoszczelność IPX2 do pracy w trudnych warunkach. Inne funkcje obejmują wejście genlock, kod czasu wejścia / wyjścia, podwójne wyjścia 3G-SDI i wyjście HDMI, trzy wejścia audio XLR, porty Ethernet i USB, gniazdo bezprzewodowego modułu audio i dodatkowe gniazdo do przyszłej rozbudowy.
Kamera GY-HC900 CONNECTED CAM będzie dostępna od czerwca. 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE