Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość Blackmagic Design Intensity Pro 4K - Niesamowita jakość uchwycenia i odtwarzania w jakości SD, HD i Ultra HD

Intensity Pro 4K

Niesamowita jakość uchwycenia i odtwarzania w jakości SD, HD i Ultra HD na urządzeniach HDMI, YUV, S-Video i NTSC/PAL

Przedstawiamy nowy Intensity Pro 4K, najprostszy i najwyższej jakości sposób na przechwytywanie wideo na komputerze! Intensity Pro 4K ma wszystkie te same wspaniałe cechy oryginalnego Intensity Pro, karty która przechwytuje ale teraz można również uzyskać obraz Ultra HD 1080p60, dzięki wsparciu wysokiego wskaźnika dla ramki! Teraz możesz robić zdjęcia Ultra HD z prędkością do 30 klatek na sekundę lub 1080HD z niewiarygodną prędkością 60 klatek na sekundę! Można zapisywać pliki z lub bez kompresji i używać ich z najbardziej popularnymi programami wideo Mac i Window, Intensity Pro 4K DaVinci Resolve także Lite, więc masz pełne możliwości wychwytywania i odtwarzania wraz z profesjonalną edycją wideo i korekcją koloru, bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania!

Podłącz i uchwyć z każdego urządzenia

Niezależnie od tego czy edytujesz film i potrzebny Ci podgląd w czasie rzeczywistym na dużym ekranie telewizora, jeśli jesteś zagorzałym graczem i tworzysz filmiki z rozgrywki w wysokiej rozdzielczości, albo próbujesz zapisać filmy rodzinne ze starych kaset VHS, Intensity Pro 4K ma wszystkie połączenia wideo i funkcje, których potrzebujesz! Intensity Pro 4K obejmuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe połączenia, które umożliwiają łatwe podłączenie wszystkiego od starszych pokładów VHS do najnowszych telewizorów 4K z dużymi ekranami! Możesz nawet podłączyć kamery i używać Intensity Pro 4K dla streamingu na żywo, wideo konferencji, prezentacji i wiele więcej!

Połączenia najwyższej jakości

Podłączenie do wszystkich urządzeń SD, HD i Ultra HD

Intensity Pro 4K dysponuje najwyższej jakości połączeniami HDMI i analogowymi, więc twój film będzie zawsze najlepiej wyglądający filmem jaki jest możliwy. Intensity Pro 4K obejmuje złącza HDMI do pracy z najnowszym sprzętem Ultra HD i HD, a także złącza analogowe YUV, S-Video i połączeń NTSC / PAL do pracy ze starszymi telewizorami analogowymi, odtwarzaczami kaset video i wiele innych. Oznacza to, że Intensity Pro 4K, działa ze wszystkimi urządzeniami, od starych pokładów VHS i DVD, do najnowszych konsol do gier i telewizorów Ultra HD z dużym ekranem.

Archiwizuj stare taśmy VHS i płyty DVD

Zachowaj najcenniejsze wideo na zawsze!

Uratuj swoje stare kasety VHS, wideo Betamax i DVD poprzez archiwa cyfrowe z Intensity Pro 4K! Jeśli twoje DVD zostało porysowane a twoje stare taśmy uległy pogorszeniu a co za tym idzie można stracić ważne wspomnienia wideo na zawsze. I tak jak taśmy z wiekiem ulegają zniszczeniu, tak coraz trudniej znaleźć rozwiązanie, aby móc odtwarzać je ponownie! Intensity Pro 4K oddaje lepiej wygląda filmu od innych rozwiązań tego typu, ponieważ zawiera klasy zawodowe, podstawy czasu nadawania korekt, aby pomóc ustabilizować wideo ze słabszych jakości, takich jak taśmy VHS i starszych DVD. Możesz nawet dostosować poziomy audio i wideo przed, by uchwycić je tak, że film wygląda tak dobrze, jak to tylko możliwe. Pliki mogą być zapisywane jako wideo albo z kompresją lub bez, i to wideo jest zachowany na zawsze!

Pracuje ze wszystkim

Używaj oprogramowania, które znasz i kochasz.

Intensity Pro 4K jest kartą PCIe dla komputerów Mac, Windows i Linux. Obejmuje ona łatwe w użyciu oprogramowanie Media Express dla Mac, Windows i Linux, wraz z DaVinci Resolve Lite dla Mac i Windows. Oznacza to, że mamy pełne możliwości uchwycenia wideo bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania! Możesz również zapisywać pliki w formacie QuickTime lub systemu Windows, a następnie użyć Mediów z innymi popularnymi aplikacjami Mac i Windows, takimi jak Final Cut Pro X, Premiere Pro, Vegas Pro, Media Composer, Fusion, After Effects, Flash i wiele innych.


Zdjęcie Blackmagic Design Intensity Pro 4K

Blackmagic Design Intensity Pro 4K - karta dostępna w ofercie sklepu

Cena: 900zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE