Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość - Slidery Manfrotto

Firma Manfrotto - światowy lider branży fotograficznej wprowadza na rynek nowe slidery.
Slidery są znakomitym narzędziem, dzięki któremu realizatorzy foto i wideo będą mogli tworzyć jeszcze bardziej kreatywne ujęcia. Slidery dostępne są w dwóch wersjach 60 cm i 100 cm, stworzone zostały w oparciu o doświadczenia fotografów i filmowców, zgodnie z najnowszymi trendami
i rozwiązaniami technologicznymi, aby praca realizatorów umożliwiała oryginalniejsze
i precyzyjniejsze zdjęcia w porównaniu z konkurencją. Nowe slidery stworzone zostały do zastosowań profesjonalnych dla realizatorów pracujących we wnętrzach oraz w plenerze, w celu rozwijania pomysłowości i spontaniczności realizowanych ujęć.

Płynny i precyzyjny ruch

Slidery zapewniają wyjątkowo płynny i dokładny ruch dzięki precyzji 8 stalowych łożysk kulowych. Połączenie między szynami i wózkiem może być łatwo i prosto regulowane, jak również i siła docisku samego wózka ma możliwość regulacji. Dla uzyskania większej płynności i wyciszenia w takcie przesuwania, zastosowano kółka wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru PSU. Slidery są bardzo uniwersalne, a zastosowanie zmiennej siły tarcia (Friction System) pozwala użytkownikowi dostosować docisk indywidualnie do potrzeb śledzenia w trakcie ujęć. Szeroki profil rozstawu szyn powoduje solidne i stabilne prowadzenie kamery.

Różne warianty zastosowania głowic

W ramach asortymentu firmy Manfrotto, slidery będą dostępne w zestawach z głowicami wideo. Wózek slidera pozwala na dowolne konfiguracje z głowicami jak i innymi akcesoriami. Pozwala również, poprzez głowice wideo, na zamontowanie Digital Directora, za pomocą którego można kontrolować obraz i ustawiać parametry aparatu w trakcie realizacji zdjęciowej.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE