Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowinki prasowe od firmy Atomos

Grono entuzjastów formatu 4K z niecierpliwością oczekiwało na pojawienie się rekordera Shogun. Po miesiącach pracy i testowania ukazał się wspomniany rekorder dyskowy. Dzięki systemowi operacyjnemu AtomOS 6 z funkcjami rejestrowania i monitorowania użytkownik mógł rozwinąć swoją kreatywność pracując w rozdzielczości 4K.

  Rekorder Atomos Shogun 4K dostępny w ofercie sklepu

cena: 7700zł

Producent zaleca, aby wykonać trzy podstawowe kroki:

  • 1.       Rejestracja produktu

Dzięki temu nabywa się 3-letnią gwarancję oraz zapewnia powiadamianie o najnowszych dostępnych aktualizacjach.

  • 2.       Kalibracja ekranu

Skorzystaj z posiadania jedynego rekordera/monitora 4K, który można skalibrować dzięki Atomos Spyder (http://www.atomos.com/spyder/).

  • 3.       Shogun

Dowiedz się jak działa Shogun oglądając krótki film (www.atomos.com/shogun-intro); poznasz funkcjonalność i proces aktualizacji.

 

Funkcje planowane w kolejnej aktualizacji:

Playback on screen

4K/HD Playout over HDMI/SDI

 

 

 

 

Rejestrowanie w 4K i RAW

Rejestruj wprost z sensora kamery w Apple ProRes 4K lub Cinema DNG Raw na HDMI i 12G-SDI. Niezależnie czy nagrany materiał jest lub będzie potrzebny, format 4K i Raw stanowią przyszłość profesjonalnej produkcji wideo.

Wejścia HD-SDI i HDMI

Do każdego ujęcia można wybrać odpowiednią kamerę, a rekorder Shogun jest w stanie nagrywać niezależnie od wyjścia HDMI lub HD-SDI. Dzięki wyjściom i wejściom HDMI i HD-SDI Shogun to najbardziej wszechstronny rejestrator dyskowy z ekranem dotykowym.

Ekran Full HD

Ekran rekordera Shogun ma rozdzielczość Full HD 1920x 1200. Pełna kalibracja pozwala na monitorowanie kolorami z ufnością. Shogun oferuje kompleksowy zestaw narzędzi jak np. monitorowanie kształtu fali i wspomaganie ogniskowej.

HD do 120 klatek na sekundę

Nagrywanie do 120 klatek na sekundę w Full HD (1920x1080)  wysokiej rozdzielczości zdjęć w zwolnionym tempie.

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE