Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowe oprogramowanie wewnętrzne kamery PMW-F5/F55

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu wewnętrznemu — w wersji 6.01 — nasze kamery CineAlta PMW-F55 i PMW-F5 zyskują nowe, atrakcyjne możliwości.

Poprawione błędy :

-Gdy ustawienie S & Q został ustawiony na "On" w trybie Center Scan 2K lub trybie Full Scan 2K i zasilanie zostało wyłączone i włączone, nagrywanie nie rozpoczeło się. Zostało to naprawione. 

- Czasami załadowanie wszystkich plików nie było możliwe. Błąd ten został naprawiony
  Aktualizacja dostępna na stronie producenta.

Zdjęcie Sony PMW-F55

Sony PMW-F55

Matryca Sony 4K do filmowania w super jakości HD i 2K

Kamera PMW-F55 CineAlta jest wyposażona w matrycę Sony 4K o efektywnej liczbie 8,9 megapikseli. W efekcie rejestruje doskonały, szczegółowy obraz o bardzo wysokim kontraście, bogatej reprodukcji kolorów i dużej przejrzystości. Kamera oferuje bogaty zestaw wbudowanych trybów nagrywania – wszystkie z użyciem tętniącej życiem przestrzeni barw 4:2:2. Do innych niezwykłych jej zalet należy precyzyjny 16-bitowy zapis liniowy RAW 2K/4K oraz duża liczba 120 klatek/sekundę bez efektu przycinania.

Liczne formaty nagrywania, w tym HD/2K, na kartach pamięci SxS i 16-bitowy zapis RAW 2K/4K na nośnikach AXSM™

Kamera pozwala rejestrować obraz w licznych formatach, takich jak MPEG-2 HD422, MPEG4 SStP*, XAVC 2K*/HD oraz 16-bitowy RAW 2K/4K**. Można nagrywać materiał jednocześnie na wewnętrznych szybkich kartach pamięci SxS PRO+ oraz w formacie RAW 2K/4K na kartach AXSM™ wykorzystując do tego dodatkowy, doczepiany z tyłu rejestrator AXS-R5, zaprojektowany specjalnie na potrzeby kamer F55 i F5. Dostępny jest również szybki zapis wewnętrzny do 120 klatek/s XAVC 2K/HD* oraz zapis do 120 klatek/s RAW 2K w rejestratorze AXS-R5.

*Opcja dostępna w przyszłości w formie upgrade’u.
** Zapis na dodatkowym rejestratorze AXS-R5.

Lekka, modularna budowa, zapewniająca maksymalną wszechstronność zapisu 2D i 3D

Kamera F55 jest wyjątkowo mała i lekka, a do tego ma modularną budowę, która pozwala dobrać indywidualnie najwłaściwszą konfigurację dla każdego zadania. W efekcie można nie tylko ustawiać różne formaty i opcje wewnętrznego/zewnętrznego zapisu, ale także dołączać różne akcesoria, takie jak wizjery (w tym rewolucyjny wizjer DVF-EL100 OLED), obiektywy (z mocowaniem PL, FZ i fotograficzne, w tym obiektywy Sony drugiej generacji z mocowaniem PL) oraz bardzo wytrzymałe baterie oliwinowe (litowo-żelazowo-fosforanowe). Obudowa jest tylko nieznacznie szersza od typowego podstawowego obiektywu z mocowaniem PL i pasuje idealnie do rigów 3D. Dostępny jako wyposażenie dodatkowe rig naramienny umożliwia filmowanie zarówno z ręki, jak i z ramienia.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE