Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowe obiektywy do aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie

Firma Panasonic pracuje nad obiektywem stałoogniskowym LUMIX G 25 mm / F1,7*

Nowe obiektywy do aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie
Warszawa, 16 lipca 2015 r. ― Panasonic informuje o opracowaniu nowego obiektywu stało ogniskowego LUMIX G 25 mm/F1,7 do aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie*.
Jest to obiektyw stało ogniskowy o dużej średnicy i ogniskowej 50 mm (odpowiednik formatu 35 mm) . Odległość ostrzenia wynosząca 50 mm sprawia, że zachowany zostaje prawie ten sam kąt widzenia oraz ta sama perspektywa co w ludzkim oku. Oznacza to, że postacie i krajobrazy można uwiecznić na zdjęciu dokładnie tak, jak się je widzi.
Nowy obiektyw obsługuje również wymianę sygnałów cyfrowych z wysoką prędkością 240 klatek na sekundę, dzięki czemu jest kompatybilny z szybką i precyzyjną technologią autofokusu (AF) z DFD (Depth From Defocus) aparatu LUMIX G.
Aby odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów rosnącego rynku aparatów bezlusterkowych, firma Panasonic będzie nadal pracować nad rozwojem swoich produktów.
* Szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji produktu, data wprowadzenia oraz ceny zostaną podane w późniejszym terminie.
• Produkt może różnić się wyglądem od tego, który przedstawiono na fotografii.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE