Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowa seria konwerterów Atomos w ofercie BEiKS


Nowa seria konwerterów Atomos w ofercie BEiKS
Rekordery firmy Atomos zdążyły już wyrobić sobie uznanie wśród filmowców. Teraz firma BEiKS wprowadza do sprzedaży nową serię konwerterów Connect Converters

Podczas tegorocznych targów IBC, Atomos zaprezentował nową linię 15 konwerterów, które łączą, konwertują, skalują, synchronizują, dzielą i wzmacniają sygnał wideo.
Rodzina konwerterów Atomos Connect powraca z charakterystyczną dla nich trwałością. Seria konwerterów składa się na 15 modeli, które mogą być wykorzystywane przez osoby zajmujące się Broadcastem jak i ProAV.
6 różnych kolorów charakteryzujące konwertery w łatwy sposób pozwoli na znalezienie idealnego rozwiązania w zależności od aktualnego zapotrzebowania.


1. ATOMCCVSH1 - 
Connect Convert SDI to HDMI


Kompaktowy konwerter SDI na HDMI o jakości transmisji z pełnym rozmiarem 3G / HD / SD-SDI, blokowany HDMI, blokowany zasilacz DC i zdejmowane uchwyty montażowe

2. ATOMCCVHS1 - Connect Convert HDMI to SDI

Konwerter HDMI na SDI z pełnym rozmiarem 3G / HD / SD-SDI, blokowanym HDMI, blokowanym zasilaniem DC, wymienne uchwyty montażowe w wytrzymałej metalowej obudowie.

3. ATOMCSCSH1 - Connect Convert Scale SDI to HDMI

Wyposażony w pełnowymiarowy 3G / HD / SD-SDI, blokowany HDMI, blokowany zasilacz prądu stałego, zdejmowane uchwyty montażowe, skalowanie konwersji /szybkość klatek / rozdzielczość do HD 1080p60.


4. ATOMCSCHS1 - 
Connect Convert Scale HDMI to SDI

Wyposażony w pełnowymiarowy 3G / HD / SD-SDI, blokowany HDMI, blokowany zasilacz prądu stałego, zdejmowane uchwyty montażowe, skalowanie konwersji /szybkość klatek / rozdzielczość do HD 1080p60.

5. ATOMCSPS1 - Connect Split SDI

Atomos Konwerter SCALE HDMI do SDI

Proste rozwiązanie do dzielenia i dystrybucji źródła wideo 3G / HD / SD-SDI na wiele urządzeń wideo, takich jak monitory lub przełączniki.

 

 

 

 


6. ATOMCRPS1 - 
Connect Repeat SDI

Pokonaj ograniczenie długości kabla SDI dzięki temu poręcznemu przedłużaczowi SDI, aby odbierać źródła sygnału 3G / HD / SD-SDI ponad zasięgiem 200 m za pomocą koncentrycznego kabla SDI.

 

7. ATOMCCNAS1 - Connect Convert Scale Analog to SDI/HDMI

Podłącz Kompozytowe / S-Video, analogowe DVI i komponentowe źródła wideo do urządzeń SDI i HDMI, z rozdzielczością i skalowaniem klatek od SD do HD 1080p60.

8. ATOMCCNSA1 - Connect Convert Scale SDI/HDMI to Analog

Połącz źródła wideo 3G / HD / SD-SDI i HDMI do urządzeń posiadające wejścia Kompozytowe / S-Video, analogowe DVI i komponentowe z rozdzielczością i skalowaniem klatek od SD do HD 1080p60.


9. ATOMCSYSS1- 
Connect Sync Scale SDI to SDI

Konwerter SDI na SDI z konwersją SD / HD, konwersją szybkości klatek, wbudowanym synchronizatorem ramki i zewnętrznymi połączeniami synchronizacji.

 

 

 

 


10. ATOMCSYHS1 - 
Connect Sync Scale | HDMI to SDI

Konwerter HDMI na SDI z konwersją SD / HD, konwersją szybkości klatek, wbudowanym synchronizatorem ramki i połączeniem synchronizacji referencyjnej.


11. ATOMCTCSH1 - 
Connect Convert TC SDI to HDMI

Zamień proste telewizory w precyzyjne lunety, zamieniając SDI na HDMI podczas osadzania i nakładania LTC timecode oraz Audio VU (do 8 kanałów)

 

 

 


12. ATOMCCVSF1 - 
Connect Convert Fiber SDI to Fiber

Urządzenie konwertuje SDI na Fiber dla ekstremalnie długich sekwencji wideo przekraczających maksymalną długość możliwą dla kabla SDI (200m) lub wzmacniacza SDI (400m)

 

13. ATOMCCVFS1 - Connect Convert Fiber to SDI

Urządzenie konwertuje Fiber na SDI dla ekstremalnie długich sekwencji wideo przekraczających maksymalną długość możliwą dla kabla SDI (200m) lub wzmacniacza SDI (400m)

 

 

 

14. ATOMCCVSH2 - Connect Convert 4K SDI to HDMI w Scale/Overlay

Skalowanie do 4Kp60 przy konwersji SDI na HDMI z wbudowanym kodem czasowym, WFM, Audio za pośrednictwem SDI Quadlink 12/6/3 / 1,5G. Konwertuj na HDMI lub zapętlaj do 12G-SDI.

 

15. ATOMCCVHS2 - Connect Convert 4K HDMI to SDI w Scale/Overlay

Skalowanie do 4Kp60 przy konwersji HDMI 2.0 na 12G-SDI i zapętlanie HDMI. Skalowanie góra/dół i osadzanie Timecode, Audio i WFM do wyświetlania na dowolnym monitorze HDMI / SDI

 


Więcej informacji o produktach możecie dowiedzieć się na stronie www.beiks.com.pl

Cała oferta produktów Atomos dostępna na stronie: www.beiks,com.pl/atomos

 

 

 

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE