Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowa kamera Sony 4K - HDC-4300. Jedna z wielu premier na targach NAB 2015.

Elastyczna i bezkompromisowa produkcja w 4K i HD

HDC-4300 zapewnia pełną kontrolę nad produkcją. Po raz pierwszy, jedna kamera posiada wszystkie niezbędne elementy, które są potrzebne do obsługi nagrywania 4K, HD i w bardzo zwolnionym tempie – jest to sprzęt, który zagwarantuje zyski z wszelkiego rodzaju zarówno nisko jak i wysoko budżetowych produkcjach.

Realizacja bezkompromisowej jakość obrazu, kamera HDC-4300 integruje się z infrastrukturą i akcesoriami HD, jak i z najbardziej zaawansową technologią produkcją 4K na żywo. Opcjonalne aktualizacje oprogramowania umożliwiają dodawanie niesamowitych ujęć 8x HD w bardzo wolnym tempie i do przechwytywania obrazu 4K z standardowych wyjść HD. Wszystkie elementy i kontrola znajduje się w ramach jednej platformy wysokiej wydajności.

Bezproblemowa integracja z istniejącą infrastrukturą

HDC-4300 łączy w sobie szereg cieszących się uznaniem wśród operatorów rozwiązań Sony dotyczących produkcyji na żywo. Obsługa kamery jest znana dla operatorów i kamerzystów, więc nie trzeba ponownie szkolić się z zakresu jej obsługi.

HDC-4300 jest w pełni kompatybilna z szeroką gamą istniejących produktów do organizacji pracy, w tym z wizjerami, dużymi adapterami do soczewek i sterowań kamery. Nie ma potrzeby inwestowania w dodatkowe akcesoria, stąd koszty jej utrzymania nie wzrastają.

Niesamowite kolory i obrazy z innowacją nowej generacji


W HDC-4300, najnowocześniejszej innowacji technologicznej Sony i niezrównanym doświadczeniu w produkcji obrazu na żywo,dzięki niesamowitej konstrukcji pierwszego na świecie przstwornika trzy 2/3-calowy 4K w urządzeniu do przetwarzania obrazu. Ten zaawansowany układ optyczny obsługuje gamę kolorów następnej generacji ITU-R BT.2020, co pozwala na bardziej precyzyjne odwzorowanie kolorów w transmisji na żywo. Zobaczysz różnicę w żywych, prawdziwych kolorach i odtworzaniu obrazów, które sprawiają, że widzowie czują się tak, jakby one rzeczywiście istniały.
 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE