Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego Atomos Ninja V zapewnia pełną obsługę Sony A7sIII

 

Sony Alpha A7S III + Ninja V.

Nowa, pełnoklatkowa, bezlusterkowa kamera Sony A7S III nowej generacji oraz monitor-rejestrator Ninja V HDR umożliwiają wydajne nagrywanie filmów RAW w ultra wysokiej rozdzielczości.Dane obrazu można nagrać na Ninja V w Apple ProRes RAW, w pełni rejestrując szeroki zakres dynamiczny najnowocześniejszego czujnika Sony w aparacie A7S III, co zapewnia maksymalną szczegółowość i swobodę postprodukcji z dużych obszarów zdjęciowych aparatu - optymalny do wykańczania HDR lub zapewniający większą elastyczność w SDR (Rec.709). Alternatywnie możesz nagrywać gotowe do produkcji wideo Apple ProRes lub Avis DNx z prędkością do 4k59,94p przy 10-bitach.

Niesamowita szczegółowość dzięki 12-bitowemu Apple ProRes RAW

Ninja V rejestruje ogromne szczegóły dzięki 12-bitowym plikom dziennika z ponad 68 miliardami stopni kolorów! Jest to konwertowane z 16-bitowego liniowego wyjścia RAW aparatu. Ten proces ma tę zaletę, że jest wizualnie nie do odróżnienia od 16-bitowego zapisu liniowego, przy zachowaniu praktycznych szybkości transmisji danych.

Rejestruj do 4,2K rozdzielczości z prędkością do 59,94 klatek na sekundę. Te nieprzetworzone pliki są wyjątkowo czyste, zachowując maksymalny zakres dynamiczny, dokładność kolorów i każdy szczegół, co pozwala na większą kreatywność w postprodukcji z doskonałymi odcieniami skóry i łatwo dopasowanymi kolorami, idealne zarówno do przepływów pracy HDR, jak i SDR (Rec.709).

Link do aktualizacji oprogramowania : https://www.atomos.com/firmware/ninja-v

Link do Ninja V

Link do Sony A7SIII

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE