Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

NewTek Linia Produktów LiveXpert - LiveCG FootBall


LiveCG FootBall to oprogramowanie do zarządzania wyświetlaną grafiką w czasie rzeczywistym na ogromnych ekranach na stadionach lub na antenach telewizyjnych. LiveCG Broadcast to idealne narzędzie, by zwykły mecz stał się wspaniałym wydarzeniem, wszystko w kolorach klubowych.

 

LiveCG FoolBall zawiera bazę danych, w której przechowywane i układane są drużyny pod względem kraju lub zawodów, z logo i zdjęciami wybranych graczy oraz informacjami dotyczącymi trenera. Sporządzanie karty drużyny staje się łatwiejsze, gdyż klika się na pierwszego gracza  i podstawia.

Edytor LiveCG Football zapewnia wszystko co jest potrzebne, by dostosować zawartość graficzną według standardów klubów i zawodów. Umożliwia importowanie plików graficznych stworzonych wcześniej w programach jak Photoshop, After Effects,  Flash. LiveCG Football wyposażóny jest w gamę wzorców, które sprostają wszelkim wymaganiom i regułom meczy.

Interaktywne profile graczy mogą być tworzone w programie i wyświetlane podczas zapowiedzi o wejściu na boisko. Za pomocą myszki wybierasz gracza z listy i jednym kliknięciem wysyłasz stronę na ekran.  Strona może zawierać zdjęcia i tytuły pobrane bezpośrednio z bazy danych i grafiki.

LiveCG Football tworzy zegary automatycznie wyświetlające normalny czas gry oraz ten dodany. Operator może użyć dodatkowych funkcji, aby zaznaczyć otrzymanie żółtej/czerwonej kartki, rzut rożny, karny itp – jedno kliknięcie, a wybrana animacja zostaje zastosowana.

LiveCG Football może rejestrować cały wachlarz danych i wyświetlać je podczas meczu: procentowe posiadanie piłki dla każdej drużyny, liczba strzałów,  szanse na gol, faule itp.

LiveCG Football pozwala również na umieszczanie reklam, partnerów i sponsorów drużyn.

Dane techniczne:

ü  Import plików w formatach GIF, TGA, PNG lub JPG oraz sekwencji animowanych obrazów

ü  Wsparcie wszystkich rozdzielczości wideo: HD, PAL, NTSC, 16/9, 4/3 itp.

ü  Zarządzanie poziomami, z funkcyjnością kanału alfa do wsparcia przeźroczy

ü  Efekt przejścia podczas wyświetlania tekstu i grafiki

ü  Wsparcie protokołu NewTek iVGA do bezpośredniego połączenia z TriCaster i 3Play

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE