Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

NewTek Linia Produktów LiveXpert - LiveCG BroadCast

 

LiveCG BroadCast

 

Wielowarstwowy generator grafiki  z połączeniem z portalami społecznościowymi do profesjonalnych produkcji telewizyjnych.

LiveCG Broadcast to 1RU zindywidualizowane urządzenie, które daje sposobność realizowania wszystkich możliwości graficznych w profesjonalnych produkcjach telewizyjnych, włącznie z animowanymi tytułami i logiem, poruszającymi się lub zwijającymi paskami notowań, zegarami, odliczaniem, danymi dynamicznymi  i sekwencją map bitów. Ponadto używając modułu oprogramowania Social Hub, LiveCG Braoadcast  może być połączone z kontem na portalach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Flikr, WhatsApp, by nadawać wiadomości i SMS-y w czasie rzeczywistym.

Dwa modele:

- LiveCG Broadcast iVGA do TriCaster i 3Play:

Dodaje najbardziej wygodne i wydajne rozwiązanie graficzne do zestawu urządzeń do produkcji. Bezpośrednio połączone poprzez sieć do Tricaster lub 3Play, LiveCG Broadcast iVGA unika zewnętrznych wejść wideo. W pełni ożywiona grafika z przezroczem są dostarczone w czasie rzeczywistym do pojedynczego kanału internetowego  TriCaster.

- Live CG Broadcast SDI do przełączników wideo:

Zapewnia wejście i wyjście SDI oraz wyjście Key i wejście genlock do połączenia z każdym profesjonalnym przełącznikiem wideo. LiveCG Broadcast posiada zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny tryb klucza, by pokryć grafikę w czasie rzeczywistym źródłem wideo lub zapewnić Fill i Key do zewnętrznych urządzeń kluczujących.  LiveCG Broadcast SDI wspiera również połączenie iVGA do TriCater i 3Play.

LiveCG Broadcast poradzi sobie z wieloma dynamicznymi źródłami, więc jest idealnym rozwiązaniem dla kanałów muzycznych oraz informacyjnych. Umożliwia automatyczne wyświetlanie wielu informacji na ekranie: tytuł, autor, informacje dotyczące osób, wskaźniki giełdowe, wiadomości z ostatniej chwili itp. z RSS, plików tekstowych oraz kart Excela.

LiveCG Broadcast jest stworzony do pracy na żywo, także w programach sportowych. LiveCG Broadcast pozwala na wyświetlanie drużyn, prezentacji graczy, wyników, punktacji, zegara i liczników. Animowane logo w połączeniu z dynamicznymi liczbami tworzy wysokiej jakości rezultat. Listę graczy można automatycznie połączyć ze stronami graficznymi, aby jedno kliknięcie powodowało wyświetlenie.

Moduł Social Hub zbiera wszystkie wiadomości w czasie rzeczywistym od uczestników zdarzeń, tak by operator przeczytał i wybrał te, które wyśle na stronę Live CG Broadcast do natychmiastowego wyświetlenia. Wspiera połączenie z portalami Facebook, Twitter, FlickR i WhatsApp. Moduł odbiera również wiadomości SMS.

Graficzny interfejs użytkownika LiveCG Broadcast ma 4 zakładki: tworzenie grafiki (tryb edytora), kierowanie sesjami na żywo, ustawianie wyświetlanych stron w oparciu o datę i godzinę, tworzenie listy odtwarzanej grafiki.

Arkusze Excel także mogą być używane do tworzenia interaktywnych obrazów, logo, liczb czy postaci.

LiveCG Broadcast:

  1. ü   Zarówno stała jak i animowana grafika oraz logo
  2. ü  Dynamiczny tekst, zegar, data, zwijanie, przesuwanie…
  3. ü  Sekwencje TGA, BMP, PNG, TIF, JPG, GIF  oraz animacje FLASH (.swf)
  4. ü  32bit-owe przetwarzanie obrazów z alfą i przeźroczami
  5. ü  Efekty: cień, rozmycie, rozmycie ruchu, gładkie kontury
  6. ü  Gładkie przejście: zanik, ruch, zoom
  7. ü  Kreator stron w wieloma warstwami
  8. ü  Page Composer do p[obrania za darmo do produkcji dla wielu użytkowników
  9. ü  GPI na TCP/IP ( wymagany opcjonalny interfejs RS-232)
  10. ü  Dostępny opcjonalny zdalny panel
 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE