Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

NewTek - LiveMixer to wyjątkowe rozszerzenie dzięki któremu połączysz Berhinger BCF2000 lub Yamaha 01V96i do TriCastr HD, by zdalnie sterować funkcjami miksera audio TriCaster.

 

 

LiveMixer

LiveMixer to wyjątkowe rozszerzenie dzięki któremu połączysz Berhinger BCF2000 lub Yamaha 01V96i  do TriCaster HD, by zdalnie sterować funkcjami miksera audio TriCaster.

Panele audio są podłączone do jednego portu USB TriCaster za pomocą przejściówki USB na MiDi.

LiveMixer łatwo skonfigurować niezależnie łącząc każdy kanał audio TriCaster do regulatora miksera audio lub łącząc źródła audio z poza TriCaster i zarządzając wszystkimi wewnętrznymi źródłami i wyjściami z zewnętrznego miksera. LiveMixer zapewnia dwukierunkową kontrolę.

LiveMixer jest łatwy zarówno w instalacji jak i w użyciu. Ustawienia fabryczne  mogą być dostosowane do potrzeb produkcyjnych.

LiveMixer:

  • ü  Ustawienia do różnych modeli TriCaster
  • ü  Wsparcie dla Behringer BCF-2000 i Yamaha 01V96i do obsługiwania poziomu dźwięku i innych funkcji
  • ü  Zarządzanie  liniami akustycznymi wszystkich urządzeń TriCaster (do 32 linii)

 

LiveMixer Remote

LiveMixer Remote to aplikacja z gamą narzędzi do zdalnego sterowania TriCaster umożliwiając operatorowi dźwięku na pracę przy odpowiednim stanowisku, a nawet automatyczne ustawienie poziomu głośników przy ujęciach z wielu kamer.

LiveMixer Remote pracuje na komputerze PC z połączeniem sieciowym i zapewnia dostęp do poleceń TriCaster, niezależnie od odległości od sterującego miksera dźwięku. Goście uczestniczący w konferencji mają możliwość użycia prostej konsoli, by samodzielnie rozpoczynać dyskusje lub, by prezenterzy wstawiali dźwięki ożywiające ich programy. Podobnie, konkretnym przyciskom mogą być przypisane mapy, co stanie się użyteczne podczas przedstawiania np. prognozy pogody.

LiveMixer Remote daje operatorowi dźwięku niezwykłą niezależność. LiveMixer Remote może pracować z urządzeniami sterującymi Berhinger BCF2000 i Yamaha 01V96i. Urządzenia te są podłączone do portu USB na PC za pomocą przejściówki USB-MiDi (będącej częścią zestawu).

LiveMixer Remote umożliwia niezależne przypisywanie kanału audio TriCaster na regulator (Fader) na urządzeniu sterującym lub łączenie źródeł audio używając wewnętrznych źródeł i wyjść TriCaster. Sterowanie jest dwukierunkowe.

LiveMixer Remote ma wbudowaną opcję DBSwitch do automatycznego nagrywania programów radiowych, konferencji i spotkań.

Ustawienia DBSwitch pozwalają tworzyć pełny scenariusz , który uruchamia jedną lub więcej akcji po wybraniu tego samego dźwięku; np. możesz zmienić ujęcie kamerowe i wstawić tytuł lub grafikę. Ustawienia mogą połączyć jednoczesne wykrywanie kilku poziomów dźwięku na wielu wejściach w celu zarządzania wyborem szerokich ujęć.

DB Switch zawiera dostosowywalne opóźnienia czasu, które pomagają w stworzeniu naturalnych przejść .

LiveMixer Remote:

  • Wsparcie tabletu Midi Launchpad
  • Wstępne ustawienia dla wielu modeli TriCaster i dostosowywalny interfejs
  • Do użycia z Berhinger BCF-2000 9 Yamaha 01V96i do zarządzania dźwiękiem i trybami Solo, Mute, Pan, Follow
  • Sterowanie wszystkimi kanałami dźwiękowymi wejściowymi i wyjściowymi TriCaster
  • Wybór z 16 źródeł audio
  • Zawiera licencję do instalacji LiveMixer
  • Przejściówka USB/MiDi

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE