Blog
Nasze aukcje

Sony Cashback odbierz do 2000zł

thumbnail.php?file=5752&width=600&height=316

 

Podwajamy wartość rabatu, promocja od 18.07.2019 do 31.07.2019. Wysokość rabatu oraz modele objęte promocją

  • A7KB – dodatkowy rabat natychmiastowy 300 zł
  • A7B – dodatkowy rabat natychmiastowy 250 zł
  • A7M2 – dodatkowy rabat natychmiastowy 700 zł
  • A7RM2 – dodatkowy rabat natychmiastowy 900 zł

Klienci, którzy w okresie od 1 maja 2019 r. do 31 lipca 2019 r. do godziny 23:59 (włącznie) dokonają u autoryzowanego dealera Sony mającego siedzibę w Polsce zakupu dowolnego z wymienionych poniżej produktów („Produkty”), mogą wystąpić z wnioskiem o rabat promocyjny cashback.

Produkty w promocji:

Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów oraz przepakowane przez sprzedawców do własnych opakowań.

Niezależnie od rodzaju produktu, którego dotyczy zgłoszenie, wymagane jest wypełnienie formularza on-line znajdującego się pod adresem www.sony.pl/cashback. Warunkiem złożenia wniosku o rabat promocyjny cashback jest posiadanie konta MySony oraz przesłanie drogą elektroniczną numeru seryjnego produktu, zdjęcia numeru seryjnego wyciętego z oryginalnego opakowania oraz kopii wydruku dowodu zakupu.

Przyjmowanie formularzy wniosków o rabaty promocyjne cashback trwa od 00:01 14 maja 2019r. do 23:59 31 sierpnia 2019 r. Zgłoszenia, które wpłyną po tym terminie, nie zostaną przyjęte.

Przesłanie wniosku o rabat promocyjny cashback będzie uważane za równoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu oraz polityki prywatności Sony, z którą można się zapoznać pod adresem https://www.sony.pl/eu/pages/privacy/pl_PL/privacy_overview.html

Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z administrowaniem niniejszą promocją przez spółkę Sony Europe B.V. w charakterze administratora danych oraz jej zewnętrznego usługodawcę Sykes Global Service Limited, Calder House, 599 Calder Road, Edinburgh EH11 4GA, Wielka Brytania, w charakterze podmiotu zajmującego się przetwarzaniem danych.

W razie pytań dotyczących sposobu, w jaki firma Sony wykorzystuje dane osobowe, prosimy
o kontakt z użyciem formularza zamieszczonego na stronie https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

Dalsze informacje o polityce prywatności Sony można znaleźć pod adresem: https://www.sony.pl/eu/pages/privacy/pl_PL/privacy_overview.html

Regulamin akcji

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE