Blog
Nasze aukcje

Nowość od NewTek - TalkShow

 

TalkShowTM VS-100 firmy NewTekTM – system produkcji wideorozmów stworzony z myślą o studiach telewizyjnych i twórcach  programów na żywo.

Dzięki TalkShow każda stacja telewizyjna lub producenci programów wideo mogą zdobyć  miesięcznie koło 300 mln połączonych użytkowników Skype’a oraz włączyć ich jako gości wideokonferencji w programach na żywo.

Najbardziej istotne i przekonywujące momenty w programach na żywi mają miejsce poza studiem. To właśnie one pozytywnie wpływają na program, ukazują widzom szerszą perspektywę i zwiększają wiarygodność.

Potrzeba było wiele wysiłku, wkładu i specjalnego sprzętu, by połączyć wideorozmowy z programami i mieć pewność, iż cały system zadziała.

Obecnie można opuścić wóz transmisyjny i pominąć ogromne koszty. Istnieje możliwość rozmowy z każdym niezależnie od części świata i od czasu bezpośrednio ze studia lub miejsca produkcji.

TalkShow VS-100 to rozwiązanie do studia, dzięki któremu natychmiast wzbogacisz program o wywiady na żywo, dodatkową perspektywę i wierzytelność.

TalkShow pozwala rozpoczynać i odbierać połączenia  z laptopów, urządzeń mobilnych, komputerów, sal konferencyjnych, telewizji internetowej czy konsol do gier obsługujących Skype’a.

Możesz sterować wszystkimi funkcjami wideorozmów w reżyserce.

TalkShow to 1RU sprzęt i system oprogramowania, w którego skład wchodzą:

- oprogramowanie studyjne Skype TX

- dwukanałowe połączenie Ethernet

- 2 kanały HD-SDI I/O (1 wejście, 1 wyjście)

- profesjonalne złącze XLR i SDI audio

- automatyczne kluczowanie i pełny Proc Amp

- kompresor/ogranicznik audio, korektor graficzny, dostosowywalne sterowniki

- obsługa Tally

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE