Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

NAB 2015 Nowa kamera Sony PXW-X320

Product Image

Zgodność z różnymi kodekami SD i HD, w tym XAVC 100 Mb/s

PXW-X320 to zaawansowana kamera wideo na karty pamięci SxS, która podobnie jak ceniony model PMW-320 odznacza się funkcjonalnością w zastosowaniach reporterskich. Model ten należy do rodziny produktów XDCAM HD422 i jest oparty na nowoczesnej technologii obrazowania. Niezwykle wysoką jakość obrazu zapewniają trzy przetworniki Exmor CMOS Full HD typu 1/2", które odznaczają się bardzo dużym odstępem sygnałem od szumu, oraz system osłabiania efektu „flash banding” — jasnego pasa powstającego na obrazie w wyniku błysku flesza.

Dzięki zgodności z formatem XAVC kamera PXW-X320 może być wykorzystywana do produkcji materiałów HD o wysokiej jakości. Model ten obsługuje ponadto formaty MPEG HD422, MPEG HD, MPEG IMX i DVCAM. Współpracę z szerokim wachlarzem urządzeń audiowizualnych i sprzętu komputerowego zapewniają dwa złącza HD/SD-SDI oraz wyjścia HDMI, i.LINK™ i kompozytowe. Po zastosowaniu dodatkowego adaptera CBK-WA101 kamera PXW-X320 może także pracować w trybie bezprzewodowym. Ułatwia to transmisję klipów do studia, przyspiesza obieg materiałów i eliminuje koszty transportu nośników z nagraniami.

Model PXW-X320 ma wiele wspólnych cech i funkcji z pozostałymi modelami z cenionej na całym świecie rodziny kamer Sony XDCAM. Jest wyposażony w obiektyw i stanowi bardzo opłacalną inwestycję dla szerokiego kręgu odbiorców profesjonalnych — od reporterów zajmujących się gromadzeniem wiadomości, dla których pierwszorzędne znaczenie ma szybkość pracy, po producentów programów telewizyjnych i dokumentalistów, którzy w pierwszej kolejności zwracają uwagę na jakość.

Zapis obrazu o wysokiej jakości na kartach pamięci SxS
Kamera cechuje się wysoką rozdzielczością, dużą czułością (F11 przy 59,94 Hz / F12 przy 50 Hz), niskim poziomem szumu (60 dB) oraz szerokim zakresem dynamicznym.

Możliwość wyboru różnych formatów i przepływności
Do wyboru są tryby Full HD (1920 x 1080) 59,94i/50i/29,97p/25p/23,98p i HD (1280 x 720) 59,94p/50p. Zapis może się odbywać w formacie XAVC Intra przy przepływności 100 Mb/s, XAVC Long przy przepływności do 50 Mb/s, MPEG HD422 przy 50 Mb/s, MPEG HD przy maksymalnie 35 Mb/s, MPEG IMX przy 50 Mb/s i DVCAM przy 25 Mb/s.

Szeroki wybór interfejsów
Urządzenie jest wyposażone w łącza SD/HD-SDI (2 szt.), HDMI, USB i i.LINK.

Adapter bezprzewodowy umożliwiający zwiększenie uniwersalności podczas pracy
Kamera może pracować w trybie bezprzewodowym, przy wykorzystaniu opcjonalnego adaptera CBK-WA101. W takiej konfiguracji możliwa jest transmisja na żywo przez sieć IP.

Obiektyw HD z 16-krotnym zoomem i 1/2-calowym systemem mocowania
W komplecie dostarczany jest obiektyw o wysokiej rozdzielczości z systemem automatyki ostrości i zoomem optycznym 16x.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE