Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Możliwości fotograficzne aparatów z serii Sony A7 (A7, A7R, A7S i A7 Mark II).Opowiadają o nich Norbert Gajlewicz oraz Amadeusz Andrzejewski

Sony A7 odcinek 1


Możliwości aparatów z serii Sony A7 (A7, A7R, A7S i A7 Mark II). Jest to pierwszy odcinek serii poświęconej rodzinie pełnoklatkowych aparatów Alfa 7. Opowiada o nich Norbert Gajlewicz z laboratorium dfv.pl.

Sony A7 odcinek 2


Możliwości aparatu Sony A7S. Jest to drugi odcinek serii poświęconej rodzinie pełnoklatkowych aparatów Alfa 7. Prowadzi Amadeusz Andrzejewski z portalu videodslr.pl.

Sony A7 odcinek 3


Możliwości aparatu Sony A7S. Jest to trzeci odcinek serii poświęconej rodzinie pełnoklatkowych aparatów Alfa 7. Prowadzi Amadeusz Andrzejewski z portalu videodslr.pl.
 
 
Sony A7 odcinek 4
 

Możliwości aparatu Sony A7S. Jest to czwarty odcinek serii poświęconej rodzinie pełnoklatkowych aparatów Alfa 7. Prowadzi Amadeusz Andrzejewski z portalu videodslr.pl.
 
 
Sony A7 odcinek 5
 

Możliwości fotograficzne aparatów z serii Sony A7 (A7, A7R, A7S i A7 Mark II). Jest to piąty odcinek serii poświęconej rodzinie pełnoklatkowych aparatów Alfa 7. Norbert Gajlewicz z laboratorium dfv.pl opowiada o aparatach oraz prezentuje wyniki testów.

 

Pełna oferta Aparatów serii Sony A7 (A7, A7R, A7S i A7 Mark II) dostępna w ofercie naszego sklepu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE