Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Marka Samyang Optics prezentuje dwa nowe kinematograficzne obiektywy Samyang Xeen: 14mm T3.1 oraz 35mm T1.5

Informacja Prasowa Samyang

Najnowsze obiektywy wraz z pozostałymi trzema: 24mm, 50mm, 85mm tworzą idealny zestaw pięciu obiektywów przeznaczonych do filmowania w bardzo dobrej jakości obrazu z rozdzielczością 4K.
Xeen jest wyspecjalizowaną marką profesjonalnych kinematograficznych obiektywów zapoczątkowaną przez Samyang w 2015 roku. Obiektywy posiadają najwyższą jakość oraz doskonałe parametry optyczne z możliwością filmowania w 4K oraz technologią X-Coating zapewniając najwyższą jakość obrazu.
Xeen umożliwia współpracę nie tylko z kamerami o pełnej rozdzielczości lecz również takimi, posiadającymi matrycę wielkości APS-C oraz APS-H. Obiektywy są dostępne w pięciu różnych mocowaniach:
Obiektywy Xeen 14mm i 35mm będą dostępne na całym świecie w tym również i w Polsce na początku marca. Sugerowana cena detaliczna jednego obiektywu będzie wynosiła 9190 zł brutto. Bardziej szczegółowe informacje na temat produktu są dostępne na oficjalnej stronie internetowej http://www.xeenglobal.com i Facebook http://www.facebook.com/xeenglobal lub na oficjalnym profilu https://www.facebook.com/Samyang-Polska-823845817712448/?ref=hl

Od lutego br Samyang umożliwił wymianę mocowań w obiektywach XEEN poprzez wprowadzenie do sprzedaży bagnetów. Bagnety (mount kit) są dostępne w mocowaniach PL, EF, F, E oraz MFT w sugerowanej cenie detalicznej 929 zł brutto.

O Xeen:
Profesjonalna marka obiektywów kinematograficznych Xeen ma na celu zapewnienie najwyższej jakości optycznej gwarantującej maksymalną satysfakcję użytkownika. Z rozdzielczością dla 4K+ i jasnym otworem, filmowcy mogą się skupić na najważniejszych detalach w pełni realizując swoją twórczą moc. Wykonane na potrzeby profesjonalnych producentów i twórców wideo, Xeen przeciera szlak w rynku profesjonalnych obiektywów kinematograficznych.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE