Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Manfrotto Digital Director MVDDA13 - Już w Sprzedaży !!

Manfrotto Digital Director MVDDA13

Zdjęcie Manfrotto Digital Director MVDDA13

Cena: 1599zł

MVDDA13 - wersja dla iPad Air

Digital Director – procesor do zarządzania obróbką danych

Podczas targów NAB w Las Vegas w kwietniu tego roku firma Manfrotto pokazała produkt pod nazwą Digital Director: jedyny certyfikowany przez Apple interfejs, który pomaga użytkownikom intuicyjnie zarządzać swoimi danymi fotograficznymi i filmowymi, począwszy od ustawień aparatu po wymianę zdjęć poprzez aplikację udostępniającą na iPada. Digital Director to przełomowe rozwiązanie opracowane przez firmę Manfrotto, które pozwala na dokładne monitorowanie w czasie rzeczywistym, bardziej wydajne zarządzanie post-produkcją oraz wysoki stopień integracji z procesem obróbki. Z tych powodów rozwiązanie to zostało nagrodzone jako najbardziej innowacyjny produkt targów NAB 2015.

Digital Director to idealny kompan dla profesjonalnych i amatorskich fotografów którzy traktują poważnie swoje zajęcie i są fanami firmy Apple. Produkt ten, składający się z osprzętu, oprogramowania (APP) i oprogramowania firmowego (wszystkie przeszły przez proces certyfikacji Mfi /Made for iPad), opracowano by robienie zdjęć i filmowanie video było znacznie bardziej ‘inteligentne’: poprzez zwykłe podłączenie kabla USB do aparatu i włączenie Aplikacji, fotograficy i video filmowcy uzyskują pewne, wysokiej jakości połączenie między ich aparatem DSLR Canon lub Nikon a ich iPadem Air.

Dedykowany CPU włączony do Digital Director zapewnia interfejs między tymi dwoma urządzeniami, który poprzez kabel umożliwia pełne zrozumienie i kontrolę protokołów aparatu przez iPada. Co więcej, Digital Director umożliwia użytkownikowi umieszczenie aparatu nawet w najbardziej niedogodnej lub trudnej do sięgnięcia pozycji i z łatwością kontrolować go zdalnie.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE