Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Manfrotto Digital Director dla aparatów Canon i Nikon

 

Digital Director – procesor do zarządzania obróbką danych

Podczas targów NAB w Las Vegas w kwietniu tego roku firma Manfrotto pokazała produkt pod nazwą Digital Director: jedyny certyfikowany przez Apple interfejs, który pomaga użytkownikom intuicyjnie zarządzać swoimi danymi fotograficznymi i filmowymi, począwszy od ustawień aparatu po wymianę zdjęć poprzez aplikację udostępniającą na iPada. Digital Director to przełomowe rozwiązanie opracowane przez firmę Manfrotto, które pozwala na dokładne monitorowanie w czasie rzeczywistym, bardziej wydajne zarządzanie post-produkcją oraz wysoki stopień integracji z procesem obróbki. Z tych powodów rozwiązanie to zostało nagrodzone jako najbardziej innowacyjny produkt targów NAB 2015.
Digital Director to idealny kompan dla profesjonalnych i amatorskich fotografów którzy traktują poważnie swoje zajęcie i są fanami firmy Apple. Produkt ten, składający się z osprzętu, oprogramowania (APP) i oprogramowania firmowego (wszystkie przeszły przez proces certyfikacji Mfi /Made for iPad), opracowano by robienie zdjęć i filmowanie video było znacznie bardziej ‘inteligentne’: poprzez zwykłe podłączenie kabla USB do aparatu i włączenie Aplikacji, fotograficy i video filmowcy uzyskują pewne, wysokiej jakości połączenie między ich aparatem DSLR Canon lub Nikon a ich iPadem Air.
Dedykowany CPU włączony do Digital Director zapewnia interfejs między tymi dwoma urządzeniami, który poprzez kabel umożliwia pełne zrozumienie i kontrolę protokołów aparatu przez iPada. Co więcej, Digital Director umożliwia użytkownikowi umieszczenie aparatu nawet w najbardziej niedogodnej lub trudnej do sięgnięcia pozycji i z łatwością kontrolować go zdalnie.
.

Główne cechy Manfrotto Digital Director :

- wbudowany procesor (ARM® Cortex®-A8)
- kontrola ustawień aparatu
- płynny podgląd na żywo oraz oraz zdalne wyzwalanie w trybie foto i video
- bardzo szybki transfer zdjęć z lustrzanki do iPada
- stabilne połączenie poprzez kabel USB
- możliwość szybkiej post produkcji oraz udostępniania zdjęć zaraz po zrobieniu.
- i wiele innych

Manfrotto Digital Director występuje obecnie w 2 wersjach :

MVDDA13 - wersja dla iPad Air
MVDDA14 - wersja dla iPad Air 2

Zdjęcie Manfrotto Digital Director MVDDA13

Manfrotto Digital Director MVDDA13
Cena: 1599zł

Zdjęcie Manfrotto Digital Director MVDDA14

Manfrotto Digital Director MVDDA14
Cena: 1599zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE