Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Letnia promocja Olympus

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, bezchmurne niebo, piękno natury — co może przynieść latem więcej radości? Tylko oferta OLYMPUS! Bez względu na to, czy zdecydujesz się na aparat OM-D, obiektyw M.ZUIKO DIGITAL czy też na aparat i obiektyw, zapierające dech w piersiach zdjęcia sprawią, że tegoroczne lato na zawsze zostanie w Twojej pamięci. Odbierz bonus w wysokości nawet 2510 zł* i ciesz się latem!

Jak odebrać bonus?

  • Między 15 maja 2017 r. a 15 lipca 2017 r. kup dowolne produkty OLYMPUS objęte ofertą
  • Zarejestruj swój zakup na stronie internetowej
  • Odbierz bonus w wysokości nawet 2510 zł* i ciesz się latem!

 * WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT NASZEJ OFERTY SPECJALNEJ ZNAJDZIESZ NA STRONIE BONUS.OLYMPUS.EU. Promocją objęte są tylko poniższe produkty OLYMPUS (produkty promocyjne):
Obiektywy:

Aparaty:

Wszystkie obiektywy muszą być kupione jako samodzielne produkty (nie mogą wchodzić w skład zestawu). Obiektyw kupiony w zestawie z dowolnym aparatem nie jest objęty promocją. Aparaty OM-D E-M10 Mark II oraz OM-D E-M5 Mark II mogą być kupione jako samodzielne produkty (tylko korpus) lub jako część zestawu (korpus z obiektywem) — w takim przypadku promocją objęty będzie tylko aparat OM-D E-M10 Mark II lub aparat OM-D E-M5 Mark II, obiektyw nie będzie objęty promocją.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE