Blog

 

KUP NINJA ASSASSIN ODBIERZ ZA DARMO POWER STATION VIDEO!

Zdjęcie Rekorder dyskowy ATOMOS Ninja Assassin

Rekorder dyskowy ATOMOS Ninja Assassin
Cena:
6700zł

Atomos rozszerza swoją linię rekorderów o nowy model Ninja Assassin. Ninja Assassin wprowadza filmowców do strefy 4K UHD i 1080 60p. Połączenie profesjonalnego nagrania 4K / HD w 7" monitorze o rozdzielczości 1920x1080,a dodatkowo zaawansowane odtwarzanie i edycja w kompaktowej i lekkiej obudowie to wspaniały dodatek do aparatów DSLR, oraz kamer Cinema.

Kluczowe funkcje Ninja Assassin:

  • Bardziej dokładne nagrywanie i wyższe kolory rozdzielczości (4: 2: 2, 10-bit) zarówno ProRes jak i DNxHR .
  • Brak limitów nagrywania - kres tradycyjnej bariery 30 minut nagrań co pozwala na rozszerzenie możliwości.
  • Profesjonalna konfiguracji ujęć, dzięki skalibrowanemu monitorowi o rozdzielczości 7” z ponad 320 pikselami/cal
  • Anamorficzny de-squeeze, idealnie współpracuje z Panasonic GH4 oraz obiektywami i adaptorami,
  • Łatwe w użyciu profesjonalne narzędzie do monitorowania z paletą funkcji jak: Focus Peaking Assist, 1:1 & 2:1 Zoom z jedwabiście gładką powiększenia obrazu Pan & Scan, False Kolor (odcienie skóry), Zebra oraz Waveform/Vector Scopes
  • Cofnij się w czasie z funkcją zapisu Pro-Roll do 8s w HD, oraz 2-3s 4k, aby nie przegapić żadnego ujęcia,
  • Film poklatkowy z 10 różnych sekwencji,
  • Funkcja 3D LUT
  • Natychmiastowe odtwarzanie i edycja, z wyborem do 10 znaczników zarówno w trybie nagrywania jak i odtwarzania. Wsparcie NLE niezależnie czy pracujesz na Mac-u czy PC

Zdjęcie Atomos Power Station Video

Atomos Power Station Video
Cena:
1900zł

Atomos Power Station jest to podwójny system baterii do zasilania aparatu oraz dodatkowych urządzeń. Jest montowany pod spodem aparatu za pomocą śruby 1/4 "-20. Atomos Power Station oferuje sloty na dwie baterie firmy Sony typu L. Dwa wyjścia DC oraz dołączony kabel, umożliwia zasilenie nawet do trzech urządzeń, takich jak lampa LED, monitor oraz rejestrator. Opcjonalnie dostępne są adaptery DC do zasilania popularnych kamer, a dzięki mocowaniu baterii typu „hot-swap”, możliwa jest wymiana baterii bez utraty zasilania urządzenia.

Oprócz dwóch wyjść prądu stałego, Atomos Power Station posiada również elastyczne podwójne zasilanie USB, którym możliwe jest zasilanie dwóch urządzeń z łączem USB, lub jednego urządzenia o dużej mocy 2A, takiego jak iPad. Posiada również dwie baterie o mocy 2600 mAh ,którymi można ładować iPhone 5 od 0 do 100% trzykrotnie. Aby kontrolować stan pozostałych dołączonych akumulatorów, Atomos Power Station wyposażono w niezależne wyświetlacze LED po lewej i prawej stronie urządzenia, monitorujące stan zużycia akumulatorów na 5-stopniowej skali od 100% do 10%.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE