Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Kamera GoPro HERO 4 Session - Już w sprzedaży

 

HERO4 Session
Tak mała. Tak bardzo ekscytująca

HERO4 Session to moc GoPro upchana w najmniejszą, najlżejszą kamerę jakiej jeszcze nie było w ofercie producenta. Jeszcze wydajniejszy aparat, wyposażony w wytrzymałą i wodoszczelną konstrukcję, posiadający łatwe sterowanie jednym przyciskiem, oraz możliwość nagrywania materiału wideo 1080p60, oraz wykonywania zdjęć 8MP.

Najmniejszy, najlżejszy GoPro

O 50% mniejszy i 40% lżejszy od innych kamer HERO4, HERO4 Session jest najłatwiejszą kamerką GoPro do noszenia i montowania w dowolnym miejscu za pośrednictwem dostępnych na rynku akcesoriów jaka kiedykolwiek została zaprojektowana przez producenta. Dzięki nowoczesnej, uniwersalnej konstrukcji, czy to w domu, czy też w innym dowolnym miejscu, podczas surfowania na śniegu, jazdy na rowerze lub też podczas ekstremalnych wyczynów, kamerka HERO 4 Session sprawdza się równie idealnie.


Niezwykła elastyczność przy montażu

HERO4 Session jest wyposażona w specjalnie zaprojektowane uchwyty i akcesoria, które działają bezproblemowo z innych produktami GoPro, aby dać Ci więcej możliwości montażu niż kiedykolwiek.

Nisko profilowa ramka

Nisko profilowa Ramka daje HERO4 Session najniższy profil kamery GoPro.

Standardowa ramka

Użyj standardowej ramki z GoPro aby po zamontowaniu stworzyć szeroką gamę kompaktowych konfiguracji kamerki.

Klamra Ball Joint

Klamra Ball Joint daje Ci możliwość zmiany konfiguracji kamerki, bez konieczności zatrzymywania się i demontażu kamery.

Profesjonalna jakość obrazu

HERO4 Session zapewnia niezwykłą jakość obrazu. Nagramy materiał w wysokiej rozdzielczości wideo 1440p30 i 1080p60, będzie niezwykle ostry i realistyczny. Wysoka stopa klatkowania 720p100 i wyjątkowo płynne wideo umożliwią odtwarzanie materiału w zwolnionym tempie z najlepszych momentów i ujęć.

Potężne możliwości fotografowania

Wykonuj zdjęcia dzięki różnym trybom fotografowania. Ustrzel niesamowite zdjęcia w rozdzielczości 8MP, wykonuj zdjęcia w trybie Time Lapse w określonych odstępach czasu od 0,5 do 60 sekund, oraz trybie Burst, 10 klatek na sekundę.

 

Trwała i wodoodporna

HERO4 Session jest wytrzymała i wodoodporna do głębokości 33 "(10 m), co eliminuje potrzebę oddzielnej obudowy. Jej wygodna, gotowa do podróży konstrukcja sprawia, że łatwo i szybko możemy uchwycić niesamowite ujęcia i cieszyć się nimi.

Łatwe sterowanie jednym przyciskiem

Pojedyncze naciśnięcie spustu migawki w aparacie rozpoczyna nagrywanie materiału wideo lub wykonywanie poklatkowego zdjęcia automatycznie. Drugie naciśnięcie przycisku migawki zatrzymuje nagrywanie i wyłącza aparat.

Auto Low Light

Niech urządzenie myśli za Ciebie. Automatyczny tryb Low Light inteligentnie zmienia ilość klatek w oparciu o warunki oświetlenia dla zapewnienia optymalnej wydajności w słabym świetle, umożliwiając poruszanie się między jasnymi i ciemnymi środowiskami, bez konieczności ręcznej zmiany ustawień kamerki.

Wbudowany akumulator

Akumulator jest wbudowany bezpośrednio w kamerze i oferuje do dwóch godzin nagrań na pełnym naładowaniu. Wyposażona w kabel USB pozwala na ładowanie aparatu za pośrednictwem komputera ewentualnie GoPro Auto lub też Wall Charger.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE