Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Już dostępny - Zhiyun Crane Plus

 

ZHIYUN CRANE PLUS
Cena: 2 599 zł

Zhiyun Crane Plus zwiększa wydajność swojego poprzednika, Crane V2, i może teraz zarządzać ładunkiem o masie do 2,5 kg, dzięki czemu może obsługiwać wszystko, od zaawansowanych kompaktowych aparatów fotograficznych po kamery, bezdotykowe kamery systemowe, a nawet DSLR o wysokiej szybki zoom zamontowany obiektyw. Akumulatory mają wystarczającą moc, aby zapewnić gimbal od 12 do 18 godzin pracy.

Stabilizator ma nieograniczony ruch o 360 ° we wszystkich trzech osiach - przechylanie, przesuwanie i przechylanie. Zupełnie nowy tryb POVmoże być używany do utrzymywania ruchu i akcji podczas fotografowania szybkich scen, takich jak jazda na nartach i jazda na deskorolce. Stabilizator umożliwia następnie przechylenie kamery do 45 stopni, tak zwane "holenderskie nachylenie", zachowując jednocześnie stały i spokojny obraz.

Steruj ruchami kamery
Wykonywanie poklatkowych nagrań stało się nagle znacznie łatwiejsze dzięki nowym możliwościom programowalnych ruchów kamery w programie Crane Plus. Dzięki funkcji Motion Memory użytkownik może ustawić i zapisać sekwencję ruchów do wykorzystania w przyszłości, a nawet ustawić stabilizator tak, aby automatycznie rejestrował obrazy w określonych odstępach czasu, tak długo, jak tego chcesz *. Motion Memory to zaawansowana funkcja, która pomaga powtarzać ten sam rodzaj przechwytywania w kółko.

Równie imponujący jest nowy tryb Night Lapse , który pozwala na ustabilizowanie długich ekspozycji za pomocą programowalnych ruchów *. Świetna funkcja do przechwytywania szlaków gwiezdnych na nocnym niebie, poruszających się w nocy ruchach drogowych lub dlaczego nie stworzyć filmu poklatkowego w księżycowym krajobrazie!

* Współpracuje z kamerami Sony i Panasonic, wraz z dołączonymi kablami sterowania kamerą

Inteligentne śledzenie obiektów
Za pomocą smartfona i aplikacji ZYyun ZY Play można ustawić Crane Plus w celu zablokowania i automatycznego śledzenia poruszającego się obiektu. Narysuj pole wokół obiektu lub osoby, którą chcesz śledzić na ekranie telefonu, a Crane Plus upewnia się, że zawsze pozostaje na obrazie. Poruszaj się po nieruchomym obiekcie lub strzelaj scenami akcji - inteligentne śledzenie działa równie dobrze w obu sytuacjach!

Sterowanie joystickiem i kamerą
Mocowanie kamery do stabilizatora to płynny i szybki manewr, a w mocnej rękojeści znajduje się inteligentny panel kontrolny z joystickiem do manualnego sterowania ruchami stabilizatora, dźwignią zoomu i przyciskiem rec / shutter. Do zamocowania Crane Plus na dołączonym mini statywie lub dowolnym statywie można użyć standardowego wkrętu ¼ "pod uchwytem.

Najważniejsze cechy Zhiyun Crane Plus

 • Trójstronny stabilizator z napędem, o udźwigu do 2,5 kg
 • Obrót o 360 ° we wszystkich trzech osiach (przechylanie, przesuwanie i obracanie)
 • Wbudowane sterowanie kamerą Sony i Panasonic
 • Programowalne ruchy kamery dzięki funkcji Motion Memory
 • Upływ czasu do upływu czasu z długimi ekspozycjami
 • Tryb POV ze zsynchronizowaną rolką 45 ° dla scen akcji
 • Inteligentne śledzenie obiektów za pomocą smartfona i aplikacji ZY Play
 • Panel kontrolny z joystickiem, dźwignią zoomu i przyciskiem rec / migawki
 • Do 18 godzin pracy z akumulatorami litowo-jonowymi
 • Montaż kamery jest szybki i łatwy
 • Standardowe mocowanie na statywie (1/4 "), w zestawie mini statyw

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE