Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Jesiennych nowości ciąg dalszy! Canon prezentuje bezlusterkowiec EOS M5 i obiektyw EF-M 18-150 f/3.5-6.3 IS STM

Canon prezentuje nowy bezlusterkowiec z serii EOS M – EOS M5. Aparat łączy możliwości oferowane przez lustrzanki z kompaktową konstrukcją. Jest to pierwszy model EOS z procesorem DIGIC 7, który został wyposażony w 24,2-magapikselową matrycę CMOS APS-C oraz technologię Dual Pixel CMOS AF. Nowy EOS M5 to kompaktowa propozycja dla zaawansowanych fotografów, ale także alternatywa dla lustrzanek ze średniej półki – jest to punkt zwrotny dla serii bezlusterkowców Canon.

Dzięki zastosowaniu procesora DIGIC 7 zwiększono moc przetwarzania obrazu. Zdjęcia oddają więcej szczegółów, są nasycone kolorami i mają mniej szumów. Aparat pozwala uchwycić nawet drobne różnice kolorów i światła. W połączeniu z technologią Dual Pixel CMOS AF oraz szybkością i precyzją AF charakterystyczną dla lustrzanek każdy moment można „zamrozić”. Z kolei wykrywanie i śledzenie obiektów z wykorzystaniem mocy procesora DIGIC 7 pozwala zatrzymać obiekt w kadrze na dłużej podczas fotografowania i filmowania. Dzięki poprawionej jasności i wydajności, DIGIC 7 zapewnia profesjonalną jakość – zarówno na ujęciach z rodzinnych wakacji, jak i sesji zdjęciowych.

Matryca o rozdzielczości 24,2 MP posiada rozmieszczone bez odstępu mikrosoczewki, aby zwiększyć powierzchnię sensora. Dzięki temu zwiększa światłoczułość pikseli i zmniejsza podatność na szumy. Jest to szczególnie przydatne podczas fotografowania jasnych scen czy podświetlonych obiektów. Matryca, która wykorzystuje technologie podobne do tych zastosowanych w EOS 80D, zapewnia szeroki zakres dynamiczny i bardzo duże możliwości podczas edycji dla uzyskania pięknych cieni i kontrastów.

EOS M5 – kluczowe cechy:

  • Wysoka jakość charakterystyczna dla serii EOS; kompaktowe body
  • Materiały wideo w dobrej jakości
  • Elastyczność i moc serii EOS
  • Szybkie udostępnianie zdjęć i filmów

Materiały do pobrania znajdują się pod linkiem: EOS M5 lub na platformie KURATOR

Canon zaprezentował dziś także nowy obiektyw z mocowaniem EF-M - EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM. To uniwersalny model z 8,3-krotnym zoomem i 4-stopniową stabilizacją obrazu dla zapewnienia ostrych ujęć z „ręki”. Obiektyw zapewnia wysoką jakość obrazu, a dzięki wadze zaledwie 300 g zawsze można go mieć przy sobie. Obiektyw EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy z 8.3-krotnym zoomem optycznym – z jednej strony pozwala podjeść bliżej obiektu, z drugiej – objąć szeroki kadr bez konieczności zmiany obiektywu. Dzięki czterostopniowej stabilizacji obrazu wszelkie poruszenia są redukowane, także w warunkach słabego oświetlenia czy podczas fotografowania bez użycia statywu. System Dynamic IS zapewnia stabilne ujęcia i współpracuje z systemem 5-osiowej cyfrowej stabilizacji, którą oferuje EOS M5. EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM został wyposażony w 7-listkową przysłonę oraz silnik STM dla niemal bezgłośnej regulacji ostrości.

EF-M 18-150MM f/3.5-6.3 IS STM – kluczowe cechy:

• Uniwersalny obiektyw
• Ostre zdjęcia i stabilne filmy
• Płynna i cicha regulacja ostrości podczas filmowania
• Piękne portrety z rozmytym tłem 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE