Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Imaging Resource nagradza sprzęt Olympus w zestawieniu "Camera of the Year 2015"!

Imaging Resource logo image

"Jest wspaniały"
OM-D E-M5 Mark II otrzymał 3 tytuły - "Najlepszy bezlusterkowiec dla entyzjasty", "Wyróżniająca się technologia" i "Wyróżniający się aparat" m.in. za uszczelnianą budowę, doskonałą jakość zdjęć, w tym tryb High Resolution pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 40MP (JPEG) lub 64MP (RAW) dorównujących pełnej klatce, 5-osiową stabilizację obrazu i godną kontynuację świetnego modelu E-M5.

"Bezkonkurencyjny"
Stylus TOUGH TG-4 otrzymał tytuł "Najlepszy odporny aparat" m,in. za jakość podwodnych zdjęć, tryb mikroskopowy oraz funkcję focus-stacking, możliwość składania zdjęć panoramicznych w aparacie.

"Jesteśmy zakochani"
OM-D E-M10 Mark II otrzymał tytuł "Najlepszy średniozaawansowany bezlustekowiec" m.in. za wielość funkcji zawartych w niewielkiej obudowie, świetny stosunek ceny do liczby oferowanych możliwości i jakości zdjęć, 5-osiową stabilizację obrazu, błyskawiczny autofokus,

"Rewelacyjny"
Obiektyw M.Zuiko 7-14mm f/2.8 Pro otrzymał tytuł "Wyróżniający się obiektyw zoom" za doskonałą jakość zdjęć, ultra-szeroki kąt w ststemie mikro 4/3, niewielkie rozmiary i uszczelnioną obudowę.

"Wyjątkowy"
AIR A01 otrzymał tytuły "Wyróżniający się aparat i "Unikalny aparat" za rozwojową technologię, rozbudowane możliwości połączenia smartfona z aparatem, udostępnienie programistom kodu pozwalającego na tworzenie własnych aplikacji, potencjał E-M10 w tak niewielkim urządzeniu.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE