Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

GoPro przedstawia nową kamerę HERO4!!! Pierwsza kamera GoPro z dotykowym ekranem.

 

Seria nowych kamera dostępna w ofercie naszego sklepu.

 

HERO4 Black: 2x wydajniejsza od poprzedniej GoPro Black Edition, teraz z 4K30, 2.7K50 i
ultraszybkim klatkażem trybu video 1080p120

HERO4 Silver: Profesjonalnej jakości nagrania oraz poręczny wbudowany ekran dotykowy !

SAN MATEO, CALIF. (29 września, 2014) – GoPro, Inc. (NASDAQ:GPRO), dostawca jednego z najbardziej imponującego i wciągającego kontentu na świecie zaprezentował dzisiaj HERO4, najwydajniejszą linię urządzeń rejestrujących obraz w historii firmy. HERO4 jest dostępna w dwóch wersjach, HERO4 Black i HERO4 Silver.

Nagrodzona statuetką Emmy® technologia obrazowania GoPro łączy łatwość użytkowania z zaawansowanymi trybami nagrywania filmów 4K30, 2.7K50 i 1080p120 (Black) oraz wygodą wbudowanego ekranu dotykowego (Silver), aby łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej konsumenci mogli zarejestrować siebie i podzielić się wspaniałymi, profesjonalnej jakości nagraniami swoich przeżyć.

HERO4 Black jest 2x wydajniejsza, niż jej najlepiej sprzedająca się poprzedniczka, rejestruje teraz kinowej jakości filmy w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę, 2.7K przy 50 kl./s oraz 1080p przy oszałamiających 120 kl./s - rzeczywiście eliminując, w większości przypadków, problem rolling shutter (efekt pływającego obrazu), pozwalając dodatkowo na niewiarygodne efekty zwolnienia filmu. HERO4 Black posiada również całkowicie przeprojektowany system audio, który rejestruje wysokiej jakości dźwięk o 2x większym zakresie dynamiki, niż w poprzednich modelach. Dodatkowe ulepszenia obejmują poprawioną jakość obrazu, lepszą wydajność kamery w słabym oświetleniu, oznaczanie tagami najlepszych momentów podczas nagrywania oraz poprawiony interfejs użytkownika pozwalający na łatwiejszy dostęp do kluczowych funkcji i ustawień kamery. HERO4 Black jest po prostu najwydajniejszą GoPro jaka powstała dotychczas.

HERO4 Silver dostarcza tej samej profesjonalnej jakości nagrania jak HERO4 Black, za wyjątkiem trybów 4K30, 2.7K50 i 1080p120 kl./s. HERO4 Silver posiada genialny, wbudowany ekran dotykowy dla tych, którzy cenią sobie bardziej wygodę i łatwość użytkowania niż super zaawansowane tryby modelu HERO4 Black. Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć co świat nią zarejestruje.” HERO4 Black – 2x wydajniejsza, ponownie.

Flagowy model HERO4 Black bazuje na nagrodzonej nagrodą Emmy® technologii GoPro, dostarczając o poziom wyższą jakość obrazu, wszechstronność i wydajność.

• Niesamowite ultra-wysokiej rozdzielczość filmy 4K przy 30 kl./s pozwalają na rejestrowanie szczegółowego obrazu, jak i na wydobycie 8.3 megapikselowych fotosów! • Szybszy* wysokiej rozdzielczości klatkaż trybów 2.7K przy 50kl./s i 1080p przy 120kl./s!

• Wysokiej jakości 12MP zdjęcia do 30 zdjęć na sekundę! • Zaktualizowany interfejs użytkownika z ułatwionym dostępem do kluczowych funkcji kamery!

• 50% szybsze Wi-Fi* w połączeniu z Bluetooth® gwarantuje zwiększoną wydajność aplikacji GoPro i ulepszone zarządzanie energią!

Więcej informacji znajduje się na stronie produktowej HERO4 Black

“Rejestrować film czy zdjęcia, przed takim dylematem staliśmy”, zauważył Woodman. “Każda klatka filmu 4K30 jest odpowiednikiem 8.3 megapikselowego zdjęcia. W rezultacie użytkownicy mogą jednocześnie uchwycić oszałamiający film w 4K w 30 klatkach na sekundę i imponujące fotosy w rozdzielczości 8.3 megapiksela przy użyciu HERO4 Black. To jedna z wielu dzikich możliwości tego imponującego, nowego urządzenia. "

HERO4 Silver – Profesjonalnej jakości nagrania. Wygoda ekranu dotykowego. " HERO4 Silver wyznacza nowy precedens w wygodzie i łatwości użytkowania wraz z pierwszym wbudowanym ekranem dotykowym GoPro:

  • Genialny wbudowany wyświetlacz dotykowy pozwala na łatwą kontrolę kamery, kadrowanie i odtwarzanieProfesjonalnej jakości rejestracja filmów w 2.7K30, 1080p60 i 720p120!
  • Wysokiej jakości 12MP zdjęcia do 30 zdjęć na sekundę! 
  • O 50% szybsze Wi-Fi* w połączeniu z Bluetooth® gwarantuje zwiększoną wydajność aplikacji GoPro i ulepszone zarządzanie energią!
  • Więcej informacji znajduje się na stronie produktowej HERO4 Silver

Najbardziej zaawansowe kamery GoPro dotychczas. HERO4 Black i Silver dzielą potężne, nowe funkcje poszerzające świat możliwości z GoPro.! Protune™, teraz dla zdjęć + filmów.

  • Dla tych, którzy preferują ręczne kontrolowanie swojej GoPro, by zmaksymalizować jej wydajność i wszechstronność, poszerzyliśmy profesjonalny tryb Protune o kontrolę kolorystyki, ostrości, granicznego ISO i kompensacji ekspozycji, zarówno dla zdjęć jak i filmów. Nowe ustawienia po zmroku.
  • Czy robisz zdjęcia drogi mlecznej lub ogniska z przyjaciółmi tryby Night Photo i Night Lapse pozwolą Ci uchwycić wspaniałe obrazy w ultra-niedoświetlonych warunkach z możliwością ustawienia czasu ekspozycji do 30 sekund.! Oznacz swoje najlepsze chwile.
  • HiLight Tag pozwala oznaczać kluczowe momenty po naciśnięciu przycisku na kamerze podczas nagrywania, dzięki czemu można łatwo odnaleźć, odtwarzać i udostępniać ulubione klipy w GoPro Studio lub w aplikacji GoPro. Możesz umieszczać znaczniki HiLight Tag również za pomocą aplikacji GoPro oraz nowego pilota Smart Remote.! QuikCapture prędkość i wygoda.
  • QuikCapture sprawia, że po naciśnięciu jednego przycisku uruchomimy kamerę i rejestrowanie obrazu jednocześnie. Pojedyncze przyciśniecie uaktywni rejestrowanie obrazu w trybie video, natomiast dłuższe przytrzymanie przycisku uruchomi rejestrację zdjęć w trybie Time Lapse. Wysokiej jakości audio.
  • Całkowicie przeprojektowany system audio pozwala wraz z wysokiej jakości mikrofonem rejestrować czysty, wysokiej jakości dźwięk o 2x zwiększonym zakresie dynamiki w porównaniu z poprzednimi modelami.

Przedstawiamy HERO – doskonałe GoPro na początek. GoPro jest również dumne z debiutu HERO, idealnej kamery GoPro dla początkujących. Zaprojektowana z myślą o prostocie i wbudowana bezpośrednio w wytrzymałą, wodoszczelną obudowę kamera HERO nagrywa wysokiej jakości filmy w 1080p przy 30 kl./s oraz 720p w 60 kl./s. HERO rejestruje ten sam wciągający, przykuwający oko obraz, który sprawił że GoPro stało się jedną z najlepiej sprzedających się kamer na świecie. To wszystko znajduje się w uproszczonym opakowaniu w przystępnej dla każdego cenie 549zł.

 

Nowe mocowania i akcesoria, które pozwolą Tobie zarejestrować i udostępnić swój świat. Od 6 października dostępne będą także nowe mocowania i akcesoria

GoPro: Smart Remote – kontroluj zdalnie swoje GoPro w zasięgu do 183m za pomocą poręcznego i wodoszczelnego pilota. Wygodnie oznaczaj kluczowe momenty zaraz po ich nastąpieniu za pomocą przycisku HiLight Tag po sparowaniu z kamerą HERO4 Black lub HERO4 Silver.

The Handler – Kompaktowy, unoszący się na wodzie uchwyt. Lekki, ergonomiczny, wytrzymały, The Handler idealnie się sprawdza podczas nagrywania z ręki jakiejkolwiek aktywności. Nowe akcesoria BacPac –

Nowy i ulepszony Battery BacPac zapewnia niemal dwukrotnie większy zapas energii aniżeli sama bateria kamery. Nowy ekran LCD zapewnia lepszą wydajność i nawigowanie za pomocą gestów po podłączeniu do kamery HERO4 Black.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE