Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Firma DJI prezentuje 5 nowych trybów lotu dla swoich produktów serii Phantom 3 oraz Inspire 1

Zdjęcie Dron DJI Phantom 3 Professional

Firma DJI prezentuje 5 nowych trybów lotu dla swoich produktów serii Phantom 3 oraz Inspire 1

Waypoints - Utrwalanie idealnych zdjęć podczas lotu jest teraz znacznie łatwiejsze. Nagraj skomplikowany przelot a następnie oglądaj na kamerze lot do tych samych miejscach automatycznie dostosowując prędkości. Użytkownicy mogą ustawić kąt kamery, podczas lotu. Specyficzne tory lotu mogą być zapisywane w pamięci urządzenia, aby móc powtórzyć lot, i uchwycić ten sam obraz w różnych porach dnia wiele razy w ciągu roku.

Point of Interest - Wykonuj przepiękne zdjęcia lotnicze jak nigdy dotąd. Ustaw punkt, wysokości, odległości i prędkości a twoje urządzenie będzie automatycznie latać wokół obiektu, osoby lub miejsca, z obiektywem ustawionym pod idealnym kątem, aby utrzymać główny punkt w środku kadru. To sprawia, iż mamy okazję uzyskać kinowe zdjęcia lotnicze, które wcześniej były trudne do uchwycenia.

Zdjęcie Quadrocopter DJI Inspire1 z wbudowaną kamerą

Follow Me - Tryb Follow Me to idealne tryb dla użytkowników, którzy chcą uzyskać materiał np. podczas jazdy na rowerze górskim, lub podczas np. joggingu na szeroko otwartych obszarach. Dostępne tylko dla Phantom 3 Professional, Advanced i Standard.

Course Lock - Jednym z największych wyzwań podczas lotu dla osób robiących to po raz pierwszy, jest orientacja w terenie, kiedy obraz z kamery jest ustawiony do góry nogami. Metodą na to jest ustawianie blokady, która sprawia że kamera jest ustawiona zawsze w tym samym położeniu w stosunku do aktualnej pozycji platformy, nawet gdy aparat jest skierowany w innym kierunku.

Home Lock - Utrzymanie orientację w terenie z dużej odległości jest zawsze wyzwaniem. Po przełączeniu urządzenia w tryb Home Lock piloci stają się punktem odniesienia dla maszyny, która uznaje ich jako punkt dom, dzięki czemu można łatwo powrócić do miejsca startu.

Tryby te będą dostępne tylko w obszarach o silnym sygnale GPS. DJI zaleca aby użytkownicy zawsze latali bezpiecznie i z rozsądkiem, oraz mieli zawsze kontrolę na swoim urządzeniem.

Chcielibyśmy również ogłosić iż aktualizacja oprogramowania dla Phantom 3 Advanced, będzie zawierać również możliwość nagrywania obraz 2.7K 2704x1520p30.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE