Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Film 4K z kamery PXW-X70 po zakupie aktualizacji CBKZ-X70FX

Zapraszamy do zapoznania się z działaniem kamery X70 i jej najważniejszymi cechami — również nowo wprowadzonymi w wersji 2 wewnętrznego oprogramowania

 Uroda obrazu filmowego 4K z kamery PXW-X70

 

Filmy z kamery PXW-X70

Powyższy materiał filmowy prezentuje urodę obrazu filmowego 4K z kamery PXW-X70, która po zakupie aktualizacji CBKZ-X70FX (do nabycia oddzielnie) pozwala na nagrywanie obrazu 4K (3840 x 2160) w formacie XAVC Long GOP.

PXW-X70 to lekka kamera kompaktowa XDCAM wyposażona w szereg profesjonalnych funkcji i rozwiązań, takich jak czuły przetwornik obrazu CMOS typu 1,0 cala. Urządzenie zapewnia wysoką rozdzielczość nagrań oraz doskonałą jakość obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia. Umożliwia zapis w różnych formatach, takich jak HD XAVC Long GOP (z 10-bitowym próbkowaniem 422), AVCHD oraz DV®.

12-krotny zoom optyczny obiektywu można zwiększyć do 24x dzięki technologii Clear Image Zoom, przy zachowaniu pełnej rozdzielczości. Na dalsze zwiększenie zoomu — do 48x — pozwala opracowana przez firmę Sony zaawansowana funkcja Digital Extender, która wykorzystuje potencjał przetwornika CMOS o rozdzielczości 20 megapikseli. Dzięki niej profesjonalni filmowcy mogą rejestrować ujęcia od szerokiego kąta aż do znacznych zbliżeń. Bogaty zestaw funkcji obejmuje przełączany, 4-pozycyjny filtr ND, interfejs 3G-SDI, uchwyt z gniazdami XLR, wbudowane łącze Wi-Fi, a w przyszłości także tryb zapisu w rozdzielczości 4K Ultra High Definition*, który rozszerzy twórcze możliwości użytkownika.

*Po zainstalowaniu aktualizacji wewnętrznego oprogramowania (płatnej) dostępnej od czerwca 2015 r.

CBKZ-X70FX licencja 4K do kamery SonyPXW-X70

Cena : 2190zł

Zdjęcie Kamera Sony PXW-X70

Kamera Sony PXW-X70

Cena : 9600zł
 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE